Domů » Bleskovky » Tesla představila vlastní Tequilu. Unikátní lahev byla během okamžiku vyprodána

Tesla představila vlastní Tequilu. Unikátní lahev byla během okamžiku vyprodána

S jakou vážností přistupuje Elon Musk k podnikání můžeme vidět na jeho aktivitách. Společnosti jako Tesla či SpaceX se neustále snaží posouvat hranice výš a výš, v mnoha ohledech se to týmům společností i daří. I tak si však Musk najde chvíle na odreagování a vymýšlí, jak zaujmout své fanoušky a samozřejmě udělat svým společnostem reklamu.

elon musk laugh

V rámci společnosti The Boring Company, která se zabývá kopáním tunelů, přišel před 2 roky s plamenometem. Přesněji se jednalo o plynový hořák, i tak se mu však podařilo prodat 20 000 kusů. Pro Teslu nyní představil Tequilu, kterou na Twitteru avizoval taktéž před 2 roky.

Prémiová Tequila v ručně foukané láhvi ve tvaru blesku se na stránkách automobilky prodávala za 250 dolarů (5 600 Kč), v současné době je však vyprodaná. Má se však jednat o 15 měsíců zrající mok v dubových sudech, jež má vůni po sušeném ovoci a vanilce s vyváženou chutí skořice a pepře.

Tesla tequila

Kolik láhví bylo celkově na prodej není známo, i přes velmi vysokou cenu se však várka během několika hodin vyprodala. Je paradoxem, že automobilová společnost nabízí alkohol, může se však jednat o další Muskův žert, kterým nastiňuje budoucnost a naznačuje, že již brzy nebudou auta potřebovat řidiče?

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.

Diskuze k článku

  1. Tesla sa musí v hrobe obracať

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).