Domů » Bleskovky » Tesla využívá zbytky luxusní kůže z interiéru automobilů k výrobě krytů pro iPhone

Tesla využívá zbytky luxusní kůže z interiéru automobilů k výrobě krytů pro iPhone

Pokud stále přemýšlíte, co koupit k Vánocům svým blízkým, měli bychom pro vás jeden tip. Ovšem za předpokladu, že potenciální obdarovaný je fanouškem Tesly, výrobce plně elektrických luxusních sedanů a nedávno představeného SUV, a zároveň vlastní iPhone 6(s), nebo 6(s) Plus.

 

V e-shopu Tesly jsou nyní, kromě dalšího koženého zboží, k dostání kryty na zmíněné telefony, které jsou vyrobené z kůže, jež zbyla při výrobě automobilů. Na nich je vyryto logo společnosti a můžete vybírat ze dvou variant – jedna je čistě pouze kryt, u druhé najdete 2, respektive 3, kapsičky na kreditky. Dvě se vešly na záda krytu pro menší iPhon 6, u modelu Plus jsou k dispozici kapsičky tři.

 

Cena krytu, do které kreditní karty nezastrčíte, činí 45 dolarů (1100 Kč), za příplatek pouhých 5 dolarů (125 Kč) pak můžete spolu se svým telefonem nosit dvě až tři karty. Tesla také vyzdvihuje odstínění krytů, prý se tedy není třeba bát případného okopírování informací z platební karty, které by pak mohli zneužít zloději. Poštovné do Prahy stojí stejně jako jeden kryt, tedy 45 dolarů, do jiných částí republiky stránka vygeneruje nesmyslné poštovné blížící se 500 dolarům.

David Preiss

Student vysoké školy žijící v Praze. Rád zkouší nové věci a neustále šilhá po novém telefonu, i když ho nepotřebuje. Fanoušek Elona Muska a jeho projektů, především pak vozů Tesla. Rád běhá, plave a odpočívá na gauči.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
15 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments