Domů » Bleskovky » Tesco Mobile představuje zlatou edici SIM karet: Vyhrajte rok volání a psaní zdarma

Tesco Mobile představuje zlatou edici SIM karet: Vyhrajte rok volání a psaní zdarma

Virtuální operátor Tesco Mobile brzy pokoří další milník v počtu zákazníků a i při té příležitosti se rozhodl nadělovat. Vydává speciální zlatou edici svých SIM karet, se kterou lze vyhrát rok volání a psaní zdarma do všech sítí. Limitovanou edici Zlaté SIM je možné pořídit ve všech prodejnách Tesco. Dostupná bude rovněž na e-shopu Tesco Mobile.

Do soutěže, která startuje dnešním dnem a končí 31. října 2014, se zapojuje každý zakoupením SIM packu, v němž najde také los, po jehož setření se ihned dozví, zda vyhrál. Stávající zákazníci se mohou do hry zapojit prostřednictvím webu RokZdarma.cz, kam v uvedeném období zadají unikátní kód, jež obdrží při každém dobití a zodpoví soutěžní otázku.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Robert (neregistrovaný)

    Asi by bylo dobré napsat, že se jedná o 100 výher pro toto dané období.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).