Sledujte nás na YouTube

Tesco Mobile představuje zlatou edici SIM karet: Vyhrajte rok volání a psaní zdarma

Virtuální operátor Tesco Mobile brzy pokoří další milník v počtu zákazníků a i při té příležitosti se rozhodl nadělovat. Vydává speciální zlatou edici svých SIM karet, se kterou lze vyhrát rok volání a psaní zdarma do všech sítí. Limitovanou edici Zlaté SIM je možné pořídit ve všech prodejnách Tesco. Dostupná bude rovněž na e-shopu Tesco Mobile.

Do soutěže, která startuje dnešním dnem a končí 31. října 2014, se zapojuje každý zakoupením SIM packu, v němž najde také los, po jehož setření se ihned dozví, zda vyhrál. Stávající zákazníci se mohou do hry zapojit prostřednictvím webu RokZdarma.cz, kam v uvedeném období zadají unikátní kód, jež obdrží při každém dobití a zodpoví soutěžní otázku.

Michal Javůrek

Nadšený fanoušek chytrých telefonů, počítačů a automobilů. Lyžař, běžec, plavec a náruživý biker, za každého počasí. Fanoušek metalu, který nepohrdne sklenkou dobrého vína u kvalitního filmu.

Jeden komentář

  1. Robert (neregistrovaný)

    Asi by bylo dobré napsat, že se jedná o 100 výher pro toto dané období.

Napsat komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *