Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Tesco Mobile: Na český trh se chystá nový virtuální operátor

Tesco Mobile: Na český trh se chystá nový virtuální operátor

Společnost Tesco včera prostřednictvím tiskové zprávy oznámila, že se podobně jako ve Velké Británii, na Slovensku a v dalších zemích chystá také v Česku nabídnout zákazníkům služby virtuálního operátora pod značkou Tesco Mobile. Zákazníky chce oslovit jednoduchou nabídkou, ve které si prý vybere každý, jasnými podmínkami a především také příznivými cenami.

   

Podobně jako u již fungujícího operátora Blesk Mobil se ale ani tentokrát nejedná o čistokrevného „virtuála“. Stejně jako v předchozím případě má totiž ve firmě Tesco Mobile vlastnický podíl společnost Telefónica, který tentokrát činí 50 procent. Zatím nebyla zveřejněna žádná konkrétní nabídka tarifů, nový operátor je teprve ve fázi vyřizování potřebných povolení. Uvidiíme, zda se mu konečně podaří rozvířit vody českého mobilního rybníčku.

Zdroj: tisková zpráva

Miroslav Havlíček

Jeden komentář

  1. Velda (neregistrovaný)

    Doprčic, co nechápete na slově virtuální :-D. BleckMobil ani TescoMobil vlastní infrastrukturu mít nebudou tudíž oba jsou jen zdánlivý,tudíž oba splňují definici slova virtuální. Třeba GTS už není čistokrevný virtuál, neboť vlastně tak zdánlivý není a je vlastně skutečný. :-P

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel