Domů » Bleskovky » Tesco Mobile majitelům Clubcard zdvojnásobí kredit

Tesco Mobile majitelům Clubcard zdvojnásobí kredit

Sotva si nový virtuální operátor Tesco Mobile se svou formulí na českém trhu odkroužil zahřívací kolo, příchází s poměrně atraktivní nabídkou – při každém dobití kreditu jeho výši všem držitelům Clubcard zdarma zdvojnásobí.

Pokud si registrujete svou věrnostní kartu, dostanete bonusový kredit na volání, textové zprávy či data. Ať už si dobijete stokorunu nebo pět tisíc, Tesco Mobile vám vaše dobití zdvojnásobí. A je jedno, jestli dobijete u čerpací stanice, terminálu Sazky nebo přímo při nákupu v Tesco, kde vám vedle tohoto bonusového kreditu přičtou i dvojité body na Clubcard. Platnost bonusového kreditu je 30 dní, čerpá se přednostně a jediné, co s ním nezaplatíte, jsou platební a informační služby (třeba lístky na MHD, DMS, nebo volání na infolinku 1188 či audiotex…) Tyto služby stále můžete používat, uhradí se však ze standardního kreditu.

Stejně tak si můžete dvakrát víc volat i se základním tarifem Tesco Mobile, kde za minutu v rámci Tesco Mobile zákazníci zaplatí 1,50 Kč a mimo Tesco Mobile 2,90 Kč. Je totiž jen na rozhodnutí každého zákazníka, jak svůj bonusový kredit utratí.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. madmaxkimi (neregistrovaný)

    Výborně už to začíná… Tesco mobile mám a jen jsem čekal kdy příjdou s nějakou podobnou nabídkou jak na slovensku, asi nemaj takový odbyt jako by chtěli tak se snaží zatraktivnit svoji nabídku… Za těchto podmínek mě výjde 1Gb za 175 kč, no není to skvělé… jen tak dál… GO TESCO GO…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *