TOPlist

Tenký kovový Samsung Galaxy A7 míří na český trh s velmi sebevědomou cenou

Samsung v následujících dnech uvede na český trh nový model Galaxy A7 s celokovovým tělem. S tloušťkou 6,3 mm se jedná o nejtenčí model v jeho portfoliu, zároveň má největší úhlopříčku displeje v řadě Galaxy A – 5,5 palců. Jedná se o Super AMOLED panel s Full HD rozlišením.

 

Výkon dodává 64bitový osmijádrový Snapdragon 615 taktovaný na 1,5 GHz, který doplňují 2 GB RAM. Velikost internípaměti se zastavila na 16 GB, lze ji však rozšířit paměťovou kartou. Telefon podporuje sítě LTE a nabízí kapacitu baterie 2 600 mAh.

Hlavní fotoaparát disponuje rozlišením 13 Mpx, přední kamerka má megapixelů pět. Hmotnost se zastavila na hodnotě 141 gramů, celkové rozměry jsou 151 x 76,2 x 6,3 mm. Kdo by čekal nejnovější Android 5.0, bude zklamán; výrobce vsadil na Android 4.4.4, který doplňuje uživatelská nadstavba TouchWiz.

 

Samsung Galaxy A7 bude k dispozici v černé a bílé barvě za doporučenou koncovou cenu 13 599 Kč, což rozhodně není málo.

Autor článku Michal Javůrek
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Kapitoly článku