Sledujte nás na YouTube

Temple Run pro Android: Dokážete uprchnout z chrámu?

Po několika měsících čekání se na Google Play konečně objevila hra Temple Run, se kterou autoři sklízeli úspěch už na platformě iOS. Princip hry je velice jednoduchý, ale díky celé řadě vylepšení vás tenhle titul bude bavit dlouhou dobu a navíc procvičí vaše reflexy. Cílem je doběhnout co nejdále v nekonečných uličkách chrámu; výsledné skóre pak můžete porovnat nejen s kamarády, ale i s dalšími hráči z celého světa. Cestu vám budou komplikovat nejrůznější nástrahy, kterým se musíte vyhýbat, přeskakovat je nebo je naopak podklouznout.

Temple Run je na Google Play k dispozici zcela zdarma a pokud vás podobný typ her baví, určitě byste ji měli vyzkoušet.

Michal Javůrek

3 komentáře

 1. Revin (neregistrovaný)

  Super hra, občas to spadne, ale to si myslím ani není chyba vývojářů ale fragmantace Androidu a myslím, si že to brzy odstraní.

  Hned jsem jim dal hezké hodnocení na Google Play :-)

 2. mikamika (neregistrovaný)

  je to dobre, len skoda ze som v praci.

  ale vecer najdem viac casu, mozem len odporucat.

 3. Noby (neregistrovaný)

  Jak si můžu porovnat své výsledky?

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *