Sledujte nás na YouTube

Telefónica změní jméno, k 21. červnu se přejmenuje na O2 Czech Republic

Valná hromada společnosti Telefónica Czech Republic, a.s., která se uskutečnila 19. května, schválila změnu názvu společnosti na O2 Czech Republic a.s. Společnost podá návrh na účinnost této změny k 21. červnu letošního roku s ohledem na provedení potřebných změn v informačních systémech. Obchodní značka O2 zůstává nadále. Valné hromady se zúčastnili akcionáři, kteří vlastní celkem 83,39 % akcií, a byla tak usnášeníschopná.

Valná hromada schválila změnu stanov společnosti tak, jak byla předložena kvalifikovaným akcionářem, tedy společností PPF Arena 2 B.V. Na svém zasedání tak schválila i navrhované změny stanov týkající se především určení rozhodného dne pro uplatnění práva na dividendu a také úpravy některých kontrolních pravomocí dozorčí rady ve vztahu k představenstvu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

3 komentáře

  1. Royce (neregistrovaný)

    Předpokládám, že bude nutné změnit grafiku.. když ony bubliny má Telefonica.. nebo koupili i právo na tohle?

  2. baytik (neregistrovaný)

    Cekal jsem, ze zmena bude vetsi – treba z O2 na OMG… :-P

  3. Mong3R (neregistrovaný)

    A co to prinese za vyhody zakaznikum? Pro me za me at se treba jmenujou OMG jak pise BAYTIK.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *