Domů » Bleskovky » Telefónica změní jméno, k 21. červnu se přejmenuje na O2 Czech Republic

Telefónica změní jméno, k 21. červnu se přejmenuje na O2 Czech Republic

Valná hromada společnosti Telefónica Czech Republic, a.s., která se uskutečnila 19. května, schválila změnu názvu společnosti na O2 Czech Republic a.s. Společnost podá návrh na účinnost této změny k 21. červnu letošního roku s ohledem na provedení potřebných změn v informačních systémech. Obchodní značka O2 zůstává nadále. Valné hromady se zúčastnili akcionáři, kteří vlastní celkem 83,39 % akcií, a byla tak usnášeníschopná.

Valná hromada schválila změnu stanov společnosti tak, jak byla předložena kvalifikovaným akcionářem, tedy společností PPF Arena 2 B.V. Na svém zasedání tak schválila i navrhované změny stanov týkající se především určení rozhodného dne pro uplatnění práva na dividendu a také úpravy některých kontrolních pravomocí dozorčí rady ve vztahu k představenstvu.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

3 komentářů

  1. Předpokládám, že bude nutné změnit grafiku.. když ony bubliny má Telefonica.. nebo koupili i právo na tohle?

  2. Cekal jsem, ze zmena bude vetsi – treba z O2 na OMG… :-P

  3. A co to prinese za vyhody zakaznikum? Pro me za me at se treba jmenujou OMG jak pise BAYTIK.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).