Sledujte nás na YouTube

Tarif Vodafone Red pro děti zdarma, zvýhodněná cena pro studenty

Vodafone navazuje na Red tarify a představuje nabídku zaměřenou na děti. Balíček s názvem „Tarif pro dítě zdarma“může svému dítěti pořídit každý rodič, který používá tarif Red, Red se vším všudy, nebo Red Premium se smlouvou. Pokud tuto nabídku rodiče pořídí do konce října, získá dítě zadarmo neomezené volání a SMS do sítě Vodafone a 20 MB dat. 

Tarif pro dítě zdarma

Tarif může svému dítěti pořídit každý rodič, který používá tarif Red, Red se vším všudy, nebo Red Premium se smlouvou (platí i pro tarif Neomezené volání do všech sítí za 691 Kč). Pořídit ho lze dětem od 6 do 12 let včetně. Každý rodič, který splňuje tyto podmínky, může pořídit tarif pro jedno dítě. Jedná se o promo nabídku, v této podobě si ji zákazníci mohou pořídit do konce října. 

Vodafone dlouhodobě podporuje bezpečné používání mobilního telefonu. Rodiče mohou svým dětem aktivovat tzv. FlexiStrop, bezpečný limit na útraty. Kromě toho Vodafone podpořil také vznik několika prospěšných aplikací, jako je například Vodafone Safety Net, bezplatná aplikace pro Android, která umožňuje bezpečné nastavení chytrého telefonu pro děti. 

Tarif Red do sítě pro studenty

Vodafone také nově nabídne studentům tarif Red do sítě o 100 korun levněji, tedy za cenu 399 korun.

Nabídka je k dispozici pro děti a studenty od 6 do 26 let včetně. V případě, že je dítě mladší než 18 let, bude tarif veden na zákonného zástupce. Platí se smlouvou na 2 roky. Obě nabídky si zákazníci mohou pořídit od zítřejšího dne, tedy od od 12. září.

Michal Javůrek

Jeden komentář

  1. Dr.Y (neregistrovaný)

    Vidim, ze studentske tarify jsou cim dal tim drazsi. Mozna to nekteri studenti vyuziji, ale i tak si myslim, ze pro normalniho studenta je 400kc mesicne celkem dost.

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *