Domů » Bleskovky » Tango má oficiální označení: Windows Phone 7.5 Refresh

Tango má oficiální označení: Windows Phone 7.5 Refresh

Stefania Duico, ředitelka italské divize Windows Phone, v rozhovoru pro italský fan blog zmínila několik zajímavých detailů ohledně nové aktualizace pro Windows Phone platformu ­– Tango, kterou jsme vám podrobně představili v tomto článku. Mimo jiné padla řeč o tom, že Tango, které je cíleno především na low-endové telefony, bude oficiálně prezentováno pod označením „Windows Phone 7.5 Refresh“.

 

Windows Phone 7.5 Refresh by měl Microsoftu a dalším OEM výrobcům mobilních telefonů rozšířit mobilní trh této platformy. Z důvodů snížení hardwarových nároků bude systém ořezán o několik funkcí.

Zdroj

Richard Bláha

5 komentářů

 1. gulii (neregistrovaný)

  hrozný název!

 2. mimonaut (neregistrovaný)

  dobrej název :-). Víc odpovídá realitě, když toho zas tolik nového nepřináší. Navíc je to hodně o pronikání na nové trhy, takže to sedí.

 3. morro (neregistrovaný)

  Thumbs up!

 4. uni (neregistrovaný)

  Aby se MS z těch restartů, refreshů, velkých uvádění na trh apod. někdy dostal do fáze „jsme na trhu a máme podíl…“.

Napsat komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze. Pokud nechcete neustále vyplňovat pole Jméno a E-mail (nezveřejňuje se), doporučujeme se zaregistrovat. Vyžadované informace jsou označeny *