Domů » Bleskovky » Tamagotchi L.i.f.e. pro Android: Pečujte o své zvířátko

Tamagotchi L.i.f.e. pro Android: Pečujte o své zvířátko

Virtuální mazlíčci Tamagotchi byli velmi populární koncem devadesátých let, dnes však poněkud upadli do zapomnění. Na mobilní telefony jste dosud mohli sehnat mnoho her založených na podobném principu (například nyní populární Pou), od původní verze však byly velmi jednodušše rozeznatelné. Nyní se však situace mění, jelikož ku příležitosti 16. narozenin Tamagotchi jsme se dočkali remaku původní hry pro Android s názvem Tamagotchi l.i.f.e. Oproti někdejší verzi nabídne slušnou porci vylepšení v podobě barevného rozhraní či více funkcí, jedná se však defacto stále o původní Tamagotchi, jen poněkud obohacené.

O svého staronového mazlíčka se budou moct starat majitelé všech zařízení s Androidem 2.3 „Gingerbread“ a vyšším a to dokonce zcela bezplatně. Samozřejmě pokud něco zní opravdu dobře, obvykle není to pravda a Tamagotchi l.i.f.e. není výjimkou, jelikož minimálně prozatím je oficiálně ke stažení pouze ve Spojených státech amerických a Kanadě, načež o dostupnosti pro ostatní země nepadla ani znímka. Tento problém ale nejspíše brzy vyřeší instalační soubory, které zcela jistě budou k nalezení na internetu. Není vyloučeno, že se aplikace dostane i na ostatní platformy, prozatím to ale nemůžeme ani potvrdit.

-

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

Diskuze k článku

  1. Sonny McLaren

    Ten konec devadesátých let mi moc nesedí :D

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).