Domů » Bleskovky » Takto má vypadat Moto G7: displej se výrazně zvětší a dostane kapkovitý výřez

Takto má vypadat Moto G7: displej se výrazně zvětší a dostane kapkovitý výřez

Značka Motorola patrně ještě před letošními Vánoci představí novinku z úspěšné řady smartphonů střední třídy Moto G. Nástupce Moto G6 má dostat zcela nový design přední strany, zezadu se ale bude jednat o typickou Motorolu.

Rozměrný displej s kapkovým výřezem

Moto G7, jak se telefon pravděpodobně bude jmenovat, má dostat obrovský displej s úhlopříčkou 6,4″ a rozlišením Full HD+. Do jeho horní strany se má zakousnout přední kamerka s rozlišením 12 Mpx, pod displejem pak máme najít poměrně širokou bradičku s nápisem Motorola.

Motorola Moto G7 360 Degree CAD Render Video

Legendární značku má také reprezentovat kruhové logo na zadní straně, které bude patrně sloužit i jako čtečka otisků prstů. Logo se bude nacházet pod rozměrným kruhovým fotomodulem, ve kterém bude bydlet dvojice fotoaparátů s rozlišením 16 a 5 Mpx.

Potěší 3,5mm jack a nejnovější Android

Moto G7 má pohánět neznámý čipset s osmi procesorovými jádry opírající se o 4 GB RAM, vnitřní úložiště má nabídnout kapacitu 64 GB.

Akumulátor má mít kapacitu 3 500 mAh a o jeho dobíjení se postará USB-C konektor. Naštěstí nebude chybět ani 3,5mm jack na sluchátka. Potěšující má být také přítomnost Androidu 9.0 Pie. Kdy bude Moto G7 představen, zatím nemáme tušení.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Diskuze k článku

  1. Rozmery telefonu a vaha?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).