Domů » Bleskovky » Takové tapety jste ještě neviděli. Poradíme vám, jak je stáhnout do vašeho telefonu

Takové tapety jste ještě neviděli. Poradíme vám, jak je stáhnout do vašeho telefonu

Uživatelská nadstavba MIUI 12 přináší řadu nových funkcí, jednou z nejatraktivnějších novinek jsou tři dechberoucí animované tapety s motivy planet Země a Marsu.

Saturn ziva tapeta 02
Tapety, které Xiaomi nabídlo se svým top modelem Mi 10 Ultra se opravdu povedly

Před pár dny představený špičkový smartphone Xiaomi Mi 10 Ultra se pak chlubí další živou tapetou ze série Super Wallpaper, která tentokrát ukazuje planetu Saturn. Díky přispěvateli webu Xda-Developers jménem linuxct si ji mohou užít i ti, kteří telefon s tímto rozhraním nevlastní. Prakticky by měla fungovat na libovolném smartphonu s Androidem 8.0 a vyšším.

Instalace je jednoduchá – stačí si stáhnout níže odkazované apk soubory, nainstalovat je a v příslušné sekci telefonu je pak vybrat jako tapetu. Pokud se vám tapeta ve výchozí aplikaci pro výběr tapet nezobrazuje, stáhněte si z obchodu Google Play aplikaci Tapety. Tohle pozadí (spolu s dalšími dvěma „supertapetami“) stahujte zde.

 

Martin Duchoslav

Technologický nadšenec, který si ze zájmu o technologie udělal práci. Původním profesním zaměřením politický komentátor. Mám rád počítačové hry, tenis, odbornou literaturu (média, psychologie…) nebo vymýšlení slovních hříček typu erfurtský elektrotechnik elegantně experimentoval s echt endéráckým elektromotorem.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
26 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments