Domů » Bleskovky » Tajemství odhaleno: takhle vypadá Motorola RAZR s ohebným displejem

Tajemství odhaleno: takhle vypadá Motorola RAZR s ohebným displejem

Lenovo před dvěma týdny rozeslalo pozvánky na 13. listopadu do Los Angeles, přičemž z upoutávek a doprovodných textů je vcelku patrné, že má v plánu představit dlouze spekulovaný smartphone Motorola RAZR s ohebným displejem. Známe také část hardwarových parametrů.

Motorola Razr
Tohle je vůbec první (uniklá) oficiální fotografie chystané Motoroly RAZR s ohebným displejem

Existovala i malá šance, že bychom se mohli dočkat jiného zařízení, ovšem uznávaný informátor Evan Blass alias @evleaks nás nenechává na pochybách.

motorola razr 1
Motorola RAZR na oficiálním tiskovém snímku

Jeho poslední tweety odhalily kompletní podobu chystaného véčka ze všech možných úhlů. Na první pohled je patrná typická vystouplá brada, která se zároveň stane domovem pro čtečku otisků prstů.

Brada by mohla mít i sekundární funkci, a to ochranu telefonu proti vniknutí drobných částic do vnitřního prostoru v uzavřeném stavu.

Motorola Razr 2019
Motorola RAZR

RAZR nabídne výbavu střední třídy

Vnitřní displej by měl nabídnout rozlišení 876 x 2142 px a úhlopříčku 6,2″, vnější pak rozlišení 600 x 800 px. Hnacím motorem má být čip Snapdragon 720 doplněný grafickým akcelerátorem Adreno 616. Motorola RAZR bude dostupná ve verzi se 4 GB RAM a 64GB pamětí, a 6 GB RAM a 128GB pamětí. Přísun energie zajistí 2730mAh akumulátor.

Motorola razr 2019 3

Zadní stranu telefonu bude okupovat kruhový fotomodul, patrně pouze s jednou čočkou fotoaparátu. Spekuluje se, že ohebná Motorola RAZR bude stát přibližně okolo 1 500 USD (asi 34 400 korun bez DPH).

Motorola Razr 2019 2
Motorola RAZR – profil telefonu

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

5 komentářů

  1. Tímto směrem ano, proč ne…ale tento foun ne… příliš masivní spodní čelist – špatné ovládání spodních tlačítek…baterka příliš malá… foťák předpokládám bude též nuda ve spojení s tímto procesorem…
    Jinak dovedu si v budoucnosti představit Véčko, v době převelikých klasik mají větší smysl než kdysi

  2. Jak jsem říkal už u prvních renderů, tak jako designovka je to VELMI povedené a RAZR se asi ani nemohl dočkal POVEDENĚJŠÍ pocty… ale ta aku… to je NAPROSTÁ TRAGÉDIE a naprosto nepochopitelný ZBYTEČNÝ fail 👎 To je vyloženě na 2 až 3 nabíjení za celý den!

  3. Jsem poslední dobou spokojený iPhonista, ale tohle prostě chci. Ovšem často používám hotspot pro internet do tabletu, tam by asi baterka moc nevydržela…… Stát to 25 tisíc, tak snad na něj stojím frontu… Tady ale chvíli počkám

  4. Mne sa páči…vždy som túžil po Véčkach od Motoroly (StarTac a pod.) Boli to dizajnové telefóny, malé, do vrecka. Je to zmena oproti dizajnu súčasných telefónov. Kto používa mobil len na telefonovanie a občas nejaká sms, je to pre neho…

  5. Mne sa páči…vždy som túžil po Véčkach od Motoroly (StarTac a pod.) Boli to dizajnové telefóny, malé, do vrecka. Je to zmena oproti dizajnu súčasných telefónov. Kto používa mobil len na telefonovanie a občas nejaká sms, je to pre neho…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).