Domů » Bleskovky » Ohebná Motorola RAZR klepe na dveře: známe datum představení

Ohebná Motorola RAZR klepe na dveře: známe datum představení

Společnost Lenovo začala rozesílat pozvánky na tiskovou konferenci, na které pod hlavičkou značky Motorola představí nové zařízení. Doprovodné texty dále zmiňují:

  • Vysoce očekávané odhalení znovuobjevené ikony
  • Cesta přes pohlcující zážitky
  • Na rozdíl od jiných originál
  • Budete se ohýbat

Není pochyb, že se hovoří o novodobé Motorole RAZR, jejíž premiéra je stanovena na 13. listopadu v Los Angeles.

Motorola RAZR 2019: moderní véčko s ohebným displejem

Chystaný telefon si podle dostupných informací ponechá véčkovou konstrukci, avšak leptanou klávesnici vymění za ohebný displej. Panel má mít v úhlopříčce v rozloženém stavu 6,2″, v zavřeném stavu tak bude telefon výrazně menší než všechny dosavadní ohebné pokusy.

Motorola RAZR 2019
Motorola RAZR

Co se ostatních parametrů týče, má se jednat spíše o zástupce střední třídy – telefon údajně bude pohánět čipset Qualcomm Snapdragon 710 s 6 GB RAM, vnitřní úložiště má dosahovat kapacity 64 nebo 128 GB, od akumulátoru se očekává kapacita 2 730 mAh.

motorazr 2019 2

Motorola RAZR má být levnější než konkurenční ohebné telefony, hovoří se o částce 1 500 USD, což je v přepočtu asi 34 700 korun bez DPH.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).