Domů » Bleskovky » Tahle herní konzole od Xiaomi nemá chybu. Obsahuje 40 oblíbených titulů

Tahle herní konzole od Xiaomi nemá chybu. Obsahuje 40 oblíbených titulů

Proslulý japonský výrobce videoherního hardwaru a softwaru SNK Corporation letos v březnu začal na platformě Xiaomi Youpin prodávat asijskou verzi své minikonzole NEOGEO. Nyní tak činí s mezinárodní verzí, která si zachovává stejnou cenu (tedy 699 jüanů, v přepočtu něco přes 2 200 korun) a nabízí se se 40 klasickými tituly.

NEOGEO konzole

NEOGEO se prakticky po všech stránkách inspiruje v minulosti, od designu po software. Design konzole připomíná herní automaty z 90. let, přičemž někdo v ní může vidět miniaturní verzi kdysi po celém světě populárního automatu NEO GEO MVS. Má také klasický joystick a několik citlivých tlačítek.

NEOGEO konzole 02

Konzole je vybavena 3,5palcovým LCD displejem s poměrem stran 4:3 a do vínku také dostala stereo reproduktory, port HDMI pro připojení k televizoru, konektor USB-C pro napájení, 3,5mm jack a lze k ní připojit až dva externí ovladače. Její rozměry jsou 108x135x162 mm a hmotnost 390 gramů.

Xiaomi, mini atarisi tüm dünyada satışa sunuyor

Na konzoli je předinstalováno 40 populárních klasických her jako The King of Fighters, Legend of Hungry Wolf nebo Metal Slug.

Martin Duchoslav

Diskuze k článku

  1. Ta konzole nemá chybu!!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).