Domů » Bleskovky » TAG Heuer se od Apple nepoučil: Nabízí zlaté hodinky s Androidem a astronomickou cenou

TAG Heuer se od Apple nepoučil: Nabízí zlaté hodinky s Androidem a astronomickou cenou

Apple Watch Series 2 ve zlaté edici neseženete; tato varianta, která v první generaci stála od čtvrt do půl milionu korun, byla nahrazena levnější keramickou verzí. Apple si zřejmě uvědomil, že kus spotřební elektroniky s omezenou životností zabalený do drahého materiálu není při tak mizivém zájmu finančně zajímavý. Přesto se stejnou cestou pokouší vydat výrobce hodinek TAG Heuer.

heuer

Ten představil novou variantu svých chytrých hodinek Connected z loňského roku. Vnitřní hardwarová výbava, design i operační systém Android Wear zůstávají poplatné původnímu modelu, změnil se pouze materiál těla, kterým je nově zlato v růžové barvě. Namísto 1 500 dolarů (asi 37 tisíc korun bez DPH) zaplatí zájemce rovnou 10 tisíc dolarů (asi 245 tisíc korun bez DPH).

Tag Heuer Connected: Luxusní chytré hodinky, které v budoucnu můžete vyměnit za mechanický model Carrera

TAG Heuer nehodlá své hodinky prodávat online, seženete je pouze ve vybraných klenotnictvích s tím, že po ukončení životnosti či zastarání hardwaru je možné za příplatek hodinky vyměnit za mechanickou obdobu. Prodej bude zahájen ještě letos na podzim.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

3 komentářů

  1. Tak tady se projevila autorova naprosta neznalost. Tag Heuer je ve svete hodinek, narozdil od Apple (bez urazky), pojem. To je jako kdyby srovnaval Octavku L&K s Aventadorem SV. Ano pro jistou skupinu lidi muze byt ta Octavka dreamcarem, nic to vsak nemeni na tom, ze je to jenom obycejna masovka, krera si hraje na neco vic. Neni duvod, aby se poucoval od Applu. Dam ruku za to, ze se po nich zaprasi.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).