Sledujte nás na YouTube

Tag Heuer Connected: Luxusní chytré hodinky s Android Wear přijdou 9. listopadu

Odvětví nositelné elektroniky začnou brzy okupovat i tradiční výrobci hodinek, své přírůstky připravují jak švýcarská společnost Swatch, tak její konkurent Tag Heuer. Zatímco v případě prvního jmenovaného výrobce se má jednat spíše o hloupé hodinky s podporou NFC plateb, Tag Heuer chystá luxusnější hodinky založené na platformě Android Wear. Přijít mají za necelý měsíc, na stránkách výrobce se již objevil odpočet a první tmavý render.

   

Společnost stránkách uvádí, že model Connected bude setkáním tradice, inovace, řemeslného zpracování a odvážného stylu. Design má podle předchozích spekulací vycházet z modelové řady Carrera, cena se má pohybovat na úrovni 1 800 dolarů (43 tisíc korun bez DPH).

 

K představení dojde na tiskové konferenci v New Yorku v pondělí 9. listopadu v 17:00 hodin našeho času.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. borix (neregistrovaný)

    Pánové, vy mě vždycky pobavíte hláškou “luxusní hodinky” ve spojení s TAG Heuer :-) Navíc i z jejich portfolia se bude jednat o jedny z nejlevnějších..

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *