Nový Asus ZenFone 6 láká na špičkovou výbavu a příznivou cenu. Zjistěte o něm více!

Domů » Bleskovky » Tag Heuer Connected: Luxusní chytré hodinky s Android Wear přijdou 9. listopadu

Tag Heuer Connected: Luxusní chytré hodinky s Android Wear přijdou 9. listopadu

Odvětví nositelné elektroniky začnou brzy okupovat i tradiční výrobci hodinek, své přírůstky připravují jak švýcarská společnost Swatch, tak její konkurent Tag Heuer. Zatímco v případě prvního jmenovaného výrobce se má jednat spíše o hloupé hodinky s podporou NFC plateb, Tag Heuer chystá luxusnější hodinky založené na platformě Android Wear. Přijít mají za necelý měsíc, na stránkách výrobce se již objevil odpočet a první tmavý render.

   

Společnost stránkách uvádí, že model Connected bude setkáním tradice, inovace, řemeslného zpracování a odvážného stylu. Design má podle předchozích spekulací vycházet z modelové řady Carrera, cena se má pohybovat na úrovni 1 800 dolarů (43 tisíc korun bez DPH).

 

K představení dojde na tiskové konferenci v New Yorku v pondělí 9. listopadu v 17:00 hodin našeho času.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

Jeden komentář

  1. borix (neregistrovaný)

    Pánové, vy mě vždycky pobavíte hláškou „luxusní hodinky“ ve spojení s TAG Heuer :-) Navíc i z jejich portfolia se bude jednat o jedny z nejlevnějších..

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *

Sahifa tracking pixel