Tablety od Sony dostanou Android 4.0 v průběhu dubna

Společnost Sony oznámila, že v průběhu dubna uvolní očekávaný update na Android 4.0 pro zařízení Tablet S a Tablet P. Samotný operační systém bude vylepšený o několik aplikací od Sony. Například nebude chybět speciální software, který tablet promění v dálkový ovladač. Využijete jej ale pouze v případě, že máte doma Blu-Ray přehrávač od Sony.

 
Sony Tablet S

Přímo z obrazovky uzamčeného zařízení bude možné spouštět fotoaparát, který si nově poradí i s tvorbou panoramatických snímků. Aplikace galerie pro změnu nabídne jednoduchý editor obrázků.

 
Sony Tablet P

Sony navíc představilo Wi-Fi variantu zařízení Tablet P, která je určena pro všechny, kteří z nějakého důvodu nepotřebují surfovat v terénu prostřednictvím datové sítě některého z operátorů. Sony Tablet P (Wi-Fi) se začne prodávat 21. dubna za cenu okolo 600 USD.

Zdroj

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. JoVym (neregistrovaný)

    Uz nyni se da Tablet S pouzivat jako dalkovy ovladac, disponuje IR a softwarem, ktery umi mnoho zarizeni (a ne jen od SONY) a samozrejme se umi ucit z originalnich dalkacu k zarizenim…

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *