Tablet Vizio: První s čipem NVidia Tegra 4 a 10″ displejem s rozlišením 2560 x 1600 px

Veletrh CES v Las Vegas sice oficiálně začíná až zítra 8. ledna, ale několik hodin před jeho zahájením už někteří výrobci vytasili své trumfy. Tím nejzajímavějším je v tuto chvíli čip NVidia Tegra 4 (preview). Vůbec prvním tabletem, který Tegru 4 nabídne, bude dosud nepojmenovaný model od společnosti Vizio s operačním systémem Android 4.2. Je velice pravděpodobné, že se v dalších hodinách dočkáme upřesnění specifikace a oficiálního představení.

   

V tuto chvíli víme, že tablet nabídne ultrajemný displej s úhlopříčkou 10,1″ a rozlišením 2560 x 1600 px, 2 GB RAM, 32 GB vnitřní paměti, Bluetooth 4.0, WiFi 802.11 a/b/g/n. Redaktoři ze serveru TheVerge už měli možnost si tablet krátce vyzkoušet (videopohled), prototyp ještě běžel na Androidu 4.1, ale na trh zařízení dorazí s verzí 4.2.

Tip: Nenechte si ujít novinky z veletrhu CES 2013 a sledujte je společně s námi. Výpis článku z CESu najdete pod tímto odkazem, odebírat je můžete i přes samostatný RSS kanál.

Autor článku
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku