Domů » Bleskovky » Tablet nebo televizi? Aerolinky nadělovaly pasažérům vánoční dárky (video)

Tablet nebo televizi? Aerolinky nadělovaly pasažérům vánoční dárky (video)

Cestování letadlem může být pro řadu lidí stresujícím zážitkem, obzvlášť v době před vánočními svátky, kdy jsou letiště plná nervózních pasažérů mířících za svými blízkými a rodin s malými dětmi. Zaměstnanci kanadské letecké společnosti WestJet se rozhodli svým zákazníkům přichystat překvapení, které jim nejen zpříjemní čas strávený odbavováním, ale zároveň jim s předstihem spolehlivě navodí tu správnou vánoční atmosféru.

V odletové hale letiště v Torontu umístili speciální budku s velkým displejem, která po přiložení palubního lístku začala přenášet živý videohovor se Santou Clausem, který poctivě zjišťoval přání velkých i malých pasažérů. Jeho pomocníci z WestJet Airlines pak urychleně všechny dárky nakoupili a když cestující vystoupili z letadla v cílovém Hamiltonu, čekala na ně na výdejním pásu místo jejich zavazadel (která zřejmě dostali později, pozn. red.) pořádná vánoční nadílka.

To vše samozřejmě natáčely skryté kamery, z jejichž záznamu pak vzniklo výše uvedené video. Tím ale celý příběh nekončí. Aerolinky při jeho zveřejnění slíbily, že pokud překoná 200 tisíc zhlédnutí (aktuálně jich má přes 10 milionů), obdarují v rámci svého dobročinného programu letenkami rodiny v nouzi.

Miroslav Havlíček

Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments