Domů » Bleskovky » Tablet nebo televizi? Aerolinky nadělovaly pasažérům vánoční dárky (video)

Tablet nebo televizi? Aerolinky nadělovaly pasažérům vánoční dárky (video)

Cestování letadlem může být pro řadu lidí stresujícím zážitkem, obzvlášť v době před vánočními svátky, kdy jsou letiště plná nervózních pasažérů mířících za svými blízkými a rodin s malými dětmi. Zaměstnanci kanadské letecké společnosti WestJet se rozhodli svým zákazníkům přichystat překvapení, které jim nejen zpříjemní čas strávený odbavováním, ale zároveň jim s předstihem spolehlivě navodí tu správnou vánoční atmosféru.

V odletové hale letiště v Torontu umístili speciální budku s velkým displejem, která po přiložení palubního lístku začala přenášet živý videohovor se Santou Clausem, který poctivě zjišťoval přání velkých i malých pasažérů. Jeho pomocníci z WestJet Airlines pak urychleně všechny dárky nakoupili a když cestující vystoupili z letadla v cílovém Hamiltonu, čekala na ně na výdejním pásu místo jejich zavazadel (která zřejmě dostali později, pozn. red.) pořádná vánoční nadílka.

WestJet Christmas Miracle: Real-time Giving

To vše samozřejmě natáčely skryté kamery, z jejichž záznamu pak vzniklo výše uvedené video. Tím ale celý příběh nekončí. Aerolinky při jeho zveřejnění slíbily, že pokud překoná 200 tisíc zhlédnutí (aktuálně jich má přes 10 milionů), obdarují v rámci svého dobročinného programu letenkami rodiny v nouzi.

Miroslav Havlíček

7 komentářů

 1. „obdarují v rámci svého dobročinného programu letenkami rodiny v nouzi“

  Jo jo, nemít tak co do huby a nemít kde bydlet, tak mě letenka zdarma opravdu potěší…

 2. alex (neregistrovaný)

  Pekneeeee, fakt mileeeee

 3. policak (neregistrovaný)

  Budu hádat… mají vyprodané všechny lety do Vánoc. Na deset let dopředu.

 4. Ard (neregistrovaný)

  u nas v absurdistanu nerealne

  • Co má tohle proboha společného s naším státem?

  • Policak (neregistrovaný)

   Treba to, ze u nas aerolinie patri statu a ten radsi penize rozda na odmenach managerum, nez by za ne udelal takovou akci?

 5. Hnz (neregistrovaný)

  geniální marketingový tah, za málo peněz hodně muziky

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).