Domů » Bleskovky » Tablet Asus VivoTab Note 8 s Windows 8.1 a stylusem Wacom se začíná prodávat v ČR

Tablet Asus VivoTab Note 8 s Windows 8.1 a stylusem Wacom se začíná prodávat v ČR

Asus na český trh uvádí osmipalcový tablet VivoTab Note 8 s operačním systémem Windows 8.1 a digitálním stylusem Wacom. Zařízení pohání quad-core procesor Intel Atom Z3740, který má být energeticky úsporný a při běžném používání by měl tablet zvládnout zhruba 8 hodin provozu. Operační paměť 2 GB RAM, SSD úložiště o velikosti 32 GB a slot na micro SDXC karty s kapacitou až 64 GB zajišťují dostatek prostoru pro běžné používání.

Pro fotografování je připraven 5Mpx snímač a přední HD kamerka pro videohovory. Na zadní straně najdeme stereofonní reproduktory, které mají díky velkým rezonančním komorám nabídnout výrazné basy. Hmotnost tabletu je 380 gramů, rozměry 220,9 × 133,8 × 10,95 mm. Softwarovou výbavu doplňuje kancelářský balík Microsoft Office Home and Student. Doporučená cena zařízení je 8 399 Kč s DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Kde se zacina prodavat?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).