Domů » Bleskovky » T-Mobile zvyšuje objem dokoupených dat, navíc je převede do dalšího období

T-Mobile zvyšuje objem dokoupených dat, navíc je převede do dalšího období

Zákazníci T-Mobile si od pátku 7. června mohou po vyčerpání dat navýšit svůj limit novými jednorázovými dokupy. Vybrat si mohou z nabídky od 60 MB do 10 GB dat. Kromě rozšíření nabídky a zvýhodnění cen přichází operátor také s převodem nevyčerpaných dokoupených dat do dalšího zúčtovacího období. Ta se nově na konci období neruší, zákazník je může vyčerpat v dalším měsíci. 

T-Mobile měl doposud pro všechny zákazníky shodnou nabídku pro navýšení datového limitu po vyčerpání základního balíčku. Bez rozdílu tarifu či předplacené karty nabízel 5 objemů s maximálním limitem 1,5 GB, a to vždy s platností do konce zúčtovacího období. Nově si zákazník může vybrat z 8 možností navýšení datového limitu – od 60 MB do 10 GB.

Jejich platnost je 30 dní, o nevyčerpaná dokoupená data tak zákazníci nepřijdou. K navýšení datového limitu nebude docházet automaticky, zákazník se sám rozhodne, zda si data dokoupí či nikoli.

Za stejnou cenu více dat

T-Mobile navyšuje objem dat v těchto balíčcích. Doposud si zákazník mohl zakoupit nejvíce 1,5 GB za 249 Kč, nově si za tuto cenu pořídí 2,5 GB. Cena za 1 GB se v tomto případě snížila o 40 %. V případě balíčku 10 GB za 599 Kč došlo k cenovému poklesu dokonce o 63 %.

Ceník navýšení datového limitu platný od 7. 6. 2019

Navýšení datového limitu 60 MB 100 MB 300 MB 1 GB 2,5 GB 4 GB 8 GB 10 GB
Cena s DPH 29 Kč 39 Kč 79 Kč 149 Kč 249 Kč 349 Kč 549 Kč 599 Kč

Zatímco počet provolaných minut a poslaných SMS se v síti T-Mobile i nadále pohybuje na přibližně stejných číslech, trendem je rostoucí spotřeba datových služeb. Po spuštění Mobil tarifní generace v dubnu 2017, kdy nové tarify přinesly významně více dat, narostla datová spotřeba na dvojnásobek.

Zatímco zákazníci s tarify generace Mobil spotřebují 1,9 GB dat za měsíc, v Magentě 1 je oproti tomu průměrná spotřeba mobilních dat až o 50 % vyšší. Nabídka platí pro všechny rezidentní i firemní zákazníky s tarifem i předplacenou kartou Twist.

Operátor připravil zvýhodněnou nabídku také pro studenty. Nabídka navýšení datového limitu pro zákazníky s tarifem Student a Student DATA platná od 7. 6. 2019:

Navýšení datového limitu 1 GB 4 GB 10 GB
Cena s DPH 99 Kč 199 Kč 299 Kč

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
Janek
Anonym
Janek

Možná stačí dodat: tato úprava nemá nic společného s příjmem dat tzv wifi přes pevně připojení bez drátu.

xzeit
Uživatel
xzeit

Za 79 Kč – 300 MB dat. Pecka ?
Y

ghost
Anonym
ghost

nic nového jen nabídl další předražené bálíčky