Sledujte nás na YouTube

T-Mobile zpřehlední správu datových balíčků a účtů za data

T-Mobile spustí 15. června nový způsob aktivace datových služeb přes tzv. aktivační stránku. Jako první operátor tak svým zákazníkům nabídne pohodlnou a absolutní kontrolu nad jejich účty za data. Zároveň s tím končí automatická aktivace denního balíčku, kterou většinou vyvolávaly samy chytré telefony, například prostřednictvím automatických aktualizací. Využívání dat se tak pro zákazníky operátora stane ještě pohodlnějším a srozumitelnějším.

Zájem našich zákazníků o využívání dat prudce narůstá, nicméně stále existuje nemalé procento těch, kteří mají z těchto služeb obavy kvůli nedostatečné kontrole nad vyúčtováním,“ říká Milan Hába, ředitel řízení kategorie a produktů T-Mobile. Zákazník se po otevření prohlížeče v mobilním zařízení dostane automaticky na aktivační stránku, kde si může zvolit ze základních možností: koupit denní balíček či koupit měsíční balíček. Pokud se nerozhodne pro žádnou z nich, k aktivaci jeho datových služeb (a tedy ani platbě za ně) nedojde. 

Aktivační stránka se bude zobrazovat jen v případě, že zařízení klienta bude připojeno k mobilní síti T-Mobile a zákazník si ve svém chytrém telefonu otevře webový prohlížeč, aniž by měl v daný okamžik aktivní datové služby.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytrých zařízení, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů. Máte zájem o spolupráci? Ozvěte se na redakce@smartmania.cz.

Jeden komentář

  1. koumes (neregistrovaný)

    Konecne to nekoho napadlo,je to nejlepsi pro ty,co moc nedatuji.Hlavne starsi uzivatele telefonu i smartphonu toto oceni.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *