Domů » Bleskovky » T-Mobile zlevní mezinárodní hovory pro majitele Twist karet

T-Mobile zlevní mezinárodní hovory pro majitele Twist karet

Operátor T-Mobile zjednoduší nabídku mezinárodních hovorů pro zákazníky s předplacenou kartou. Z dosavadních dvanácti zón vzniknou tři + jedna pro satelity, zároveň dojde ke snížení cen za mezinárodní hovory. Nová nabídka bude spuštěna 4. listopadu 2014. Zjednodušení nabídky na skupiny Okolní státy, Evropa, Svět a Satelitní sítě přinese i zlevnění volání do všech destinací. Například volání na Slovensko bude stát 11 Kč/min oproti dřívějším 17,14 Kč/min. Volání do Německa, Rakouska a Polska bude levnější o 56 % – cena za minutu hovoru klesne z 25,11 Kč na 11 Kč. 

Podle statistik operátora směřují hovory jeho zákazníků nejvíce do okolních zemí. Na Slovensko, do Německa, Polska nebo do Rakouska volá přes 60 % jeho klientů využívajících mezinárodní hovory. Rovných 40 % zákazníků volajících do zahraničí přitom telefonuje na Slovensko.

Zóna

Cena/min

Země

Okolní státy

11 Kč

Slovensko, Německo, Polsko, Rakousko

Evropa

15 Kč

Albánie, Andora, Belgie, Bělorusko, Bosna a Hercegovina, Bulharsko, Chorvatsko, Černá hora, Dánsko, Estonsko, Fayerské ostrovy, Finsko, Francie, Francouzská Guyana, Gibraltar, Guadeloupe, Irsko, Island, Itálie, Kosovo, Kypr, Lichtenštejnsko, Litva, Lotyšsko, Lucembursko, Maďarsko, Makedonie, Malta, Martinik, Monako, Moldavsko, Nizozemsko, Norsko, Portugalsko, Reúnion, Rumunsko, Rusko, Řecko, San Marino, Slovinsko, Spojené království, Srbsko, Španělsko, Švédsko, Švýcarsko, Turecko, Ukrajina, Vatikán

Svět

35 Kč

zbytek světa

Satelitní sítě

200 Kč

 Inmarsat B, Inmarsat M, Iridium (8817, 8818), Maritime Comm. Inmarsat A, Inmarsat Aero, Inmarsat M4, Iridium (8816)

Uvedené ceny jsou s DPH.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).