Domů » Bleskovky » T-Mobile představil pět nových datových Twist balíčků: Neomezený přístup na sociální sítě či hlas, data a SMS

T-Mobile představil pět nových datových Twist balíčků: Neomezený přístup na sociální sítě či hlas, data a SMS

Operátor T-Mobile připravil pro zákazníky pět nových Twist balíčků, z nichž si vybere určitě každý. Internet na týden+ a Internet na měsíc+ přinášejí navíc, na rozdíl od variant bez „+“, neomezený přístup na sociální sítě. Další tři týdenní balíčky označené jako „Pohromadě“ kombinují hlas, data a SMS. Nová nabídka platí od 24. srpna a stávající balíčky pro volání zůstávají beze změny.

Nabídka zaměřená na potřeby fanoušků sociálních sítí s neomezeným přístupem na Facebook, Twitter, Google+ a další sítě nově přináší dva datové balíčky:

 • Internet na týden+ s datovým limitem 50 MB za 99 Kč/týdně
 • Internet na měsíc+ s limitem 500 MB za 399 Kč/měsíčně 

Balíčky Internet na týden a Internet na měsíc zůstávají zachovány ve stávající podobě. Pro zákazníky, kteří se nechtějí omezovat výběrem mezi voláním nebo daty, pak přináší tři týdenní balíčky kombinující volání, data a, v jednom případě, SMS: Pohromadě MINI, Pohromadě STANDARD a Pohromadě MAX (blíže viz tabulka). 

Balíček

Pohromadě MINI

        Pohromadě STANDARD

Pohromadě MAX

 

Volání

Neomezeně na čísla značky

T-Mobile 19–7 hodin

Neomezeně na čísla značky

T-Mobile

Neomezeně do všech sítí

V ČR

Data

25 MB

40 MB

100 MB

SMS

Neomezeně do všech sítí v ČR

Cena

49 Kč

99 Kč

249 Kč

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

7 komentářů

 1. Magic (neregistrovaný)

  a zas ty jejich porty! za tohle by je měli do jednoho pozavírat, svině!

  • Magic (neregistrovaný)

   Jinak kdyby někdo nevěděl jak tahle lumpárna funguje nebo redakce chtěla dělat investigativní žurnalistiku, tak t-mobile vychází z toho, že facebool a twitter se připojují na internet přes určité porty. Tyto porty T-mobile nechá jako průchozí, zdarma a ostatní „zamkne“, zpoplatní. Běžný a neinformovaný uživatel, především pak školák, si skotačí z vesela na facebooku nebo twitteru. Co ale neví a co t-mobile ví dobře, že čas od času facebook (nebo telefon sám o sobě) využije ne své porty, ale využije ty zpoplatněné. A přijde vyúčtování. Školák se diví, rodiče ho řežou… přijde další a nakonec dojdou až na pobočku. Tam arogantní vyškolenej debílek je smete pseudoodbornou hatmatilkou o FUPu, o překračování limitů a podmínkama. Už to tu bylo jednou a jsem rád, že sem se v t-mobile nespletl a tahe zlodějna se nám sem hezky vrací.

 2. Se s těmi balíčky fakt posrali v kině. Zlodějna…Mít net za takové prachy, to je daleko lepší mít neomezenku na všechno…

 3. Co to je za zlodějnu , at jdou k čertu s takovými cenami

 4. Já tu jejich strategii moc nechápu, ale po zavedení Kaktusu je Twist mrtvá služba. Vždyť tam těch 500MB je za 200Kč a FB zdarma i při nejnižším pogramu (50Kč/80MB), tak co to tady je za vtipy takhle po ránu :D. Kaktus dnes jedna z nejlepších předplacenek, Twist suverénně nejhorší, přitom jedna a ta samá společnost v pozadí. LOL

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).