T-Mobile sportovcům: Endomondo Premium na rok zdarma a další slevy

Březnová nabídka operátora T-Mobile se ponese ve sportovním duchu, ten totiž svým zákazníkům poskytne „trenéra do kapsy“, respektive Premium verzi známé sportovní aplikace Endomondo na rok zdarma. Klienti si při prodloužení smlouvy budou také moci koupit jeden ze dvou vybraných modelů telefonů HTC o 1 000 Kč levněji. Zákazníky, kteří si půjdou pořídit sportovní vybavení do některé z prodejen Hervis, pak jistě potěší 20% sleva.

Operátor nezapomíná ani na ty, kteří potřebují naši pomoc. Připravil proto výzvu s názvem T-Mobile: Pro dobrou věc. Když v jejím rámci zákazníci a zaměstnanci operátora s aplikací Endomondo ujdou, uběhnou nebo jinak vysportují dohromady aspoň jeden milion kilometrů, T-Mobile věnuje handicapovaným a znevýhodněným dětem jeden milion korun na podporu jejich sportovních aktivit.

Zákazníci T-Mobile získají během března na webové adrese t-mobile.cz/nasim unikátní klíč pro aktivaci Premium verze aplikace Endomondo. Tato verze běžně stojí 689 Kč pro operační systém Android a 26,99 EUR pro iOS, klienti operátora ji však budou moci využívat jeden rok zdarma. Endomondo patří s více než 20 miliony uživatelů po celém světě mezi nejúspěšnější sportovní aplikace (v ČR si ji dosud stáhlo přibližně 200 tisíc lidí). Tento „trenér do kapsy“ nabízí řadu užitečných funkcí: například zaznamená čas, rychlost, vzdálenost, trasu na mapě či spálené kalorie při tréninku, připravuje individuální tréninkový plán, vede tréninkový deník včetně statistik a podrobných analýz nebo umožňuje porovnání s ostatními sportovci v rámci celosvětové sociální sítě.

Dále bude v březnu možné modely HTC One a HTC Desire 500 získat o 1 000 Kč levněji při prodloužení smlouvy na libovolný tarif na všech prodejnách i v e-shopu. Při návštěvě některé z prodejen řetězce Hervis v průběhu třetího měsíce roku pak mohou klienti v rámci programu Našim pro radost využít další výhody, a to 20% slevy na nákup libovolného sportovního vybavení.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napsat komentář

Tip: Nechcete pokaždé vyplňovat požadované údaje? Vytvořte si na SMARTmanii uživatelský účet ;-)

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.
Vyžadované informace jsou označeny *