Domů » Bleskovky » Pamatujete si ještě na Nokii 5110? V síti T-Mobile ji aktivně používá téměř 10 000 zákazníků (infografika)

Pamatujete si ještě na Nokii 5110? V síti T-Mobile ji aktivně používá téměř 10 000 zákazníků (infografika)

Český T-Mobile zveřejnil velmi zajímavou infografiku s ne zcela standardními statistikami ze své sítě. Tipnuli byste si například, že Nokii 5110, která se začala vyrábět už v roce 1998, stále aktivně používá 9800 uživatelů?

T-Mobile se rovněž pochlubil počtem prodaných zařízení – od roku 2004 jich bylo více než 10 milionů, což je velmi slušné číslo. V infografice najdete i řadu dalších legendárních modelů, například Nokii 6230 či Nokii N95. Dokážete si ještě vybavit, jaký byl váš první telefon a které mobilní zařízení vám za poslední roky nejvíce přirostlo k srdci? 

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Petr (neregistrovaný)

    na obrázku ke K750i mají mylně K800i

  2. Martin P. (neregistrovaný)

    Myslím, že u všech operátorů těch starých funkčních mobilů je mnohem více.

    Jen tahle zpráva je takové PR ve smyslu, kupte nový smartphne je to levnější než kdysi N5110….

  3. Tak aspoň je vidět, že mobil může vydržet dýl, než do konce záruky :-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).