Domů » Bleskovky » T-Mobile ruší Bonus program pro firemní zákazníky, není o něj zájem

T-Mobile ruší Bonus program pro firemní zákazníky, není o něj zájem

Situace na českém telekomunikačním trhu se razantně mění, stejně tak i preference klientů. T-Mobile se proto rozhodl do konce letošního roku uzavřít věrnostní program pro firemní zákazníky T-Mobile Bonus. Benefitní program založený na sběru bodů je prý zastaralý a již nevyhovuje aktuálním požadavkům. Zájem o T-Mobile Bonus se každoročně snižuje a klienti si cení mnohem více okamžitých výhod, které jim operátor poskytuje. Plných  41 %  z řad velkých firem dokonce výhod věrnostního programu nevyužívá. 

Průběh útlumu T-Mobile Bonus je naplánován v několika postupných krocích. Registrace do programu i načítání věrnostních bodů budou ukončeny k půlnoci 30. 6. 2013. Následujících 6 měsíců, tedy do 31. 12. 2013, budou moci zákazníci své body využít. K 1. 1. 2014 pak budou jednotlivé bodové účty deaktivovány a bonusové plnění již nebude možné čerpat.

-

Ukončení věrnostního programu se týká firemních klientů – LE, SME a zákazníků s tarifem Firma. Uživatelům tarifu Firma se tímto krokem mění obchodní podmínky, zrušila se například automatická prolongace, která byla nastavena právě kvůli čerpání bodů z benefitního systému. Tito zákazníci mají nárok na ukončení účastnické smlouvy, pokud nebudou se změnami souhlasit. 

Všichni, kterých se uzavření Bonus programu týká, budou průběžně informováni standardními kanály – kontaktovat klienty budou samotní obchodníci, dále zákazníci dostanou dopis, SMS, informace se objeví i ve Vyúčtování služeb a také na webových stránkách tak, aby skutečně každý měl dostatečný časový prostor své body vyčerpat.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Diskuze k článku

  1. Mirek (neregistrovaný)

    Tak tenhle clanek me vytocil… Omlouvam se, ale ty reci o zmene trhu jsou marketingove zvasty majici zakryt, ze T-Mobile chce usporit.

    Uz driv zrusily Bonus program pro normalni zakazniky, ktery jsem vyuzival – a meli tehdy okolo plno krasnych reci o zlepsovani sluzeb a jak „kouzelne uterky“ jsou mnohem lepsi… A jak je to vlastne pro zakazniky vyhodne… Dve piva za cenu jednoho nekde v baru v Praze ci data v utery zdarma (ale ne pri lidi co uz maji datovy tarif)… No tak ted zrusily i bonus program i pro firmy a opet vzletne reci o tom jak je to dobre… To ze to rikaji v T-Mobilu je ocekavane, ale ponekud me prekvapuje, ze to je i v normalnim clanku na Smartmanii… Nebo je to reklama? Prehlidl jsem oznaceni?

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).