T-Mobile: Oblékněte se v havajském stylu a získejte slevu 1500 Kč na iPhone 5

Horečka kolem nového iPhonu stoupá a před prodejnami operátorů se tvoří početné hloučky zájemců. Kromě T-Runu má T-Mobile v jackpotu slevy na půlnoční prodej. Kdo neuspěl dnes odpoledne, má šanci si iPhone 5  (pozn: výrobce zatím dodal jen černou 16 GB verzi), koupit v prodejně na Národní třídě za poměrně sympatickou cenou, ale pouze při uzavření smlouvy.

Každý zákazník, který dorazí v noci ze 27. na 28. září do značkové prodejny na pražské Národní třídě oblečen v havajském stylu nebo s sebou bude mít havajskou rekvizitu, získá při uzavření smlouvy slevu na nový iPhone. Havajský styl = třeba košile, ukulele, surfařské prkno, neopren, věnec květin na krk, podprsenka z kokosu, sukýnka z trávy atd. Kreativitě se meze nekladou. 

 

Zákazníci, kteří se upíší a přijdou oblečení v hawajském stylu, dostanou slevu na nový iPhone 5 ve výši 1500 Kč. Nový iPhone s kapacitou 16 GB tak budou moci při maximálním plnění pořídit již od 6 599 Kč s DPH! Ti, kteří budou uzavírat novou smlouvu, ušetří 500 korun. Kompletní ceník T-Mobilu najdete v tomto článku.

Akce platí pouze pro noční prodej, který se uskuteční ze 27. na 28. září v pražské Značkové prodejně T-Mobile na Národní třídě (50°4’57.536″N, 14°25’11.878″E).

 
Takhle to vypadalo zhruba v 16:30 před prodejnou konkurenčního Vodafone na Václavském náměstí. Počet kusů je omezený a kdo iPhone 5 bude chtít získat, měl by si pospíšit. Zájem je podstatně vyšší, než při uvádění iPhone 4/4S na český trh.

Autor článku
Michal Javůrek
Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku