Domů » Bleskovky » T-Mobile: Oblékněte se v havajském stylu a získejte slevu 1500 Kč na iPhone 5

T-Mobile: Oblékněte se v havajském stylu a získejte slevu 1500 Kč na iPhone 5

Horečka kolem nového iPhonu stoupá a před prodejnami operátorů se tvoří početné hloučky zájemců. Kromě T-Runu má T-Mobile v jackpotu slevy na půlnoční prodej. Kdo neuspěl dnes odpoledne, má šanci si iPhone 5  (pozn: výrobce zatím dodal jen černou 16 GB verzi), koupit v prodejně na Národní třídě za poměrně sympatickou cenou, ale pouze při uzavření smlouvy.

Každý zákazník, který dorazí v noci ze 27. na 28. září do značkové prodejny na pražské Národní třídě oblečen v havajském stylu nebo s sebou bude mít havajskou rekvizitu, získá při uzavření smlouvy slevu na nový iPhone. Havajský styl = třeba košile, ukulele, surfařské prkno, neopren, věnec květin na krk, podprsenka z kokosu, sukýnka z trávy atd. Kreativitě se meze nekladou. 

 

Zákazníci, kteří se upíší a přijdou oblečení v hawajském stylu, dostanou slevu na nový iPhone 5 ve výši 1500 Kč. Nový iPhone s kapacitou 16 GB tak budou moci při maximálním plnění pořídit již od 6 599 Kč s DPH! Ti, kteří budou uzavírat novou smlouvu, ušetří 500 korun. Kompletní ceník T-Mobilu najdete v tomto článku.

Akce platí pouze pro noční prodej, který se uskuteční ze 27. na 28. září v pražské Značkové prodejně T-Mobile na Národní třídě (50°4’57.536″N, 14°25’11.878″E).

 
Takhle to vypadalo zhruba v 16:30 před prodejnou konkurenčního Vodafone na Václavském náměstí. Počet kusů je omezený a kdo iPhone 5 bude chtít získat, měl by si pospíšit. Zájem je podstatně vyšší, než při uvádění iPhone 4/4S na český trh.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

13 komentářů

 1. Martas (neregistrovaný)

  bééééééééé!

 2. Co všichni blbnou z iPhone, je to normální telefon jako každý jiný, co je na něm tak „in“ stejně se platí jen za značku

 3. círa (neregistrovaný)

  Stejná fronta jako u HTC, když jej dával za poloviční cenu.

  GUMBOY19, kup si ho a uvidíš :-)

  • Jenže HTC telefony dávali za POLOVINU a né s takto směšnou slevou. To co předvádějí naši operátoři je k smíchu.

 4. círa (neregistrovaný)

  Pro MARTAS, koukám, že ovce se ozvala. Škoda jen, že neumíte reagovat jako člověk :-)

 5. CÍRA – děkuji jsem Androiďák

 6. Kazdymu co jeho jest. Ale musím říct že koupit si zrovna iphone5 je vrchol povrchnosti a snobizmu. Nehodlám delat dojnou krávu ani applu ani operatorum. Mimochodem asi všichni víme ze je to starší model v krásném kabatku. ;-) Ale když na to máte….. ;-)

  • No je tam tedy jiný dislej, konektor, čipset, ale jinak celý původní model:-D

  • v zahranici davaju operatori iPhone k uvazkom za babku, tak o akom snobizme tu stale tocite. V Cechach a na Slovensku sa predrazene predava aj SGS3 ci Lumie…

  • No tak funkčně to bude stejný, tak že hlavně ten větší displej o kterém se před pár lety u Applu posměšně vyjadřovali, že to je hloupý výmysl samsungu.

  • 4,8 ale už fakt je a to chcú ísť ešte dalej

  • Za tři roky pochopíš.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).