Domů » Bleskovky » T-Mobile dočasně navyšuje limity internetových balíčků v zahraničí

T-Mobile dočasně navyšuje limity internetových balíčků v zahraničí

Operátor T-Mobile v rámci letní akce zvýší datový limit balíčků Internet v zahraničí na den a Internet v zahraničí 100 MB. Nabídka se vztahuje k zóně EU, která kromě zemí Evropské unie zahrnuje Norsko, Lichtenštejnsko, Island a Andoru. Akce bude probíhat od 21. června do 30. září letošního roku. 

K balíčku Internet v zahraničí na den dostanou zákazníci k stávajícímu datovému objemu 30 MB dalších 20 MB dat navíc, a to za stejnou cenu 70 Kč. Balíček Internet v zahraničí 100 MB naroste ze stávajícího datového objemu 100 MB na 150 MB, cena 185 Kč se rovněž nemění.

  •   Internet v zahraničí na den: zvýšení z 30 na 50 MB    
  •   Internet v zahraničí 100 MB: zvýšení ze 100 na 150 MB    
  •   Nabídka platí v EU od 21. června do 30. září 2015 

Klienti T-Mobile mají od června loňského roku plnou kontrolu nad svými výdaji za roamingová data. Díky bezplatné uvítací stránce, která se zobrazí po otevření prohlížeče v mobilním zařízení, se zákazníkům neúčtuje datový provoz, dokud si na uvedené stránce neaktivují jeden ze dvou uvedených balíčků (majitelé Twist karet pouze Internet v zahraničí na den). Klienti mají také možnost platit za data podle objemu stažení. V případě, že se nerozhodnou pro žádnou z těchto variant, zůstávají jejich datové služby v roamingu neaktivní, a nejsou tedy účtovány.

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

3 komentářů

  1. Honza (neregistrovaný)

    OMG, to jsou takové navýšení, že jsem si z toho úplně sednul na zadek. Pokud to někdo v zahraničí myslí s internetem vážně, koupí si stejně raději lokální simku, protože 150 MB na LTE sítích je skutečně výsměch.

  2. Po přečtení nadpisu jsem na chvíli doufal, že opravdu něco nabídli, ale ………, je to k smíchu. A to ještě jediný T-mobile účtuje Čvýcarsko jako zemi mimo EU, takže bacha kdo tam jede.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).