TOPlist

T-Mobile na webu ukrývá výhodný tarif s 5 GB dat. Má ale omezenou platnost

zena telefon operatori smartphone unsplash
  • T-Mobile nabízí exkluzivně na webu zajímavý mobilní tarif za 345 Kč měsíčně
  • Zákazníci v něm najdou 150 minut do všech sítí a 150 SMS zpráv
  • K tomu dostanou 5 GB dat + možnost být Pořád online

Operátor T-Mobile po čase opět přichází s nabídkou speciálního tarifu, který můžete získat pouze na jeho stránkách. Jmenuje se Data 5 GB Plus a jeho standardní cena je 460 Kč měsíčně, avšak nyní jej můžete získat za 345 Kč měsíčně. Tato zlevněná nabídka je platná jen do 28. února, tedy do konce měsíce.

Vše musíte kompletně vyřídit online a získáte 150 volných minut do všech sítí, 150 SMS rovněž do všech sítí a pak také 5GB datový balíček. K němu je v ceně služba Pořád online, díky které ani po vyčerpání datového limitu nepřijdete o přístup k mapám, chatovacím aplikacím nebo třeba jízdním řádům.

t mobile tarif
Tarif je vyhrazen pouze novým zákazníkům, respektive těm s předplacenkou

T-Mobile umožňuje u tohoto tarifu přenést číslo od konkurence, nicméně je třeba si dát pozor na to, kdo má na slevu nárok. Pokud máte u operátora kontrakt s měsíčním paušálem, této slevy využít nemůžete. Podmínky uvádí, že zlevněný tarif je určen pouze pro nové klienty, popřípadě zákazníky předplacených Twist karet, kteří přechází na měsíční paušál.

Autor článku Jakub Fišer
Jakub Fišer
Novinář, fanoušek moderních technologií, letních měsíců a asijského jídla. Mám rád filmy od Lynche, obrazy od Pollocka, french house a fotbalový klub Arsenal. Ve volném čase hraju na PlayStationu a chodím běhat.

Kapitoly článku