Domů » Bleskovky » T-Mobile má výhodnější datové balíčky pro země mimo EU. Ušetříte až 92 %

T-Mobile má výhodnější datové balíčky pro země mimo EU. Ušetříte až 92 %

T-Mobile před letními prázdninami představil novou podobu datových balíčků pro země mimo Evropskou unii. Pokud se například chystáte do Švýcarska, Spojených arabských emirátů, Egypta, USA, Ruska, Turecka či Vietnamu, pak si budete moci datování užívat za podstatně výhodnějších podmínek – za 100 MB zaplatíte příjemných 199 Kč, za 500 MB pak 699 Kč.

T-Mobile přichází s novou nabídkou datových tarifů pro země mimo Evropskou unii
T-Mobile přichází s novou nabídkou datových tarifů pro země mimo Evropskou unii

Ceny v nejnavštěvovanějších destinacích operátor sníží až o 76 procent, v dalších 20 zemích světa dokonce až o 92 procent. Zároveň také přináší sníženou sazbu za 1,40 Kč/MB. A co je důležité – nabídka platí pro všechny zákazníky včetně majitelů předplacených karet.

Výrazné snížení cen za data

Nové balíčky Svět pro 40 nejpopulárnějších zemí mají velikost 100, 250 a 500 MB a budou dostupné od 25. června letošního roku. Zákazníkům se objeví na uvítací stránce v prohlížeči telefonu při přihlášení do zahraniční sítě. Za zobrazení uvítací stránky zákazníci nic neplatí a v případě, že si nevyberou žádný z nabízených balíčků, telefon se ani bez jejich vědomí nepřipojí k internetu a nemusí se obávat neočekávaných nákladů.

Mezi zmíněných 40 nejpopulárnějších destinací patří (kromě zemí v Evropské unii, Islandu, Norska a Lichtenštejnska, kde platí pro zákazníky podmínky jako v Česku) například Švýcarsko, Spojené arabské emiráty, Bosna a Hercegovina, Egypt, USA, Turecko, Vietnam či Rusko.

Skoro poloviční cenu má i datový balíček pro téměř všechny zbývající země světa – 100 MB vyjde na 1 399 Kč (původně 2 750 Kč). V zemích s extrémně drahými datovými službami jako Angola, Maledivy, Etiopie či Seychely datové balíčky k dispozici nejsou a datové služby budou účtovány po jednom MB.

Dlouhodobě naše zákazníky chráníme před neočekávanými výdaji a už od roku 2014 se jim před připojením k internetu v rámci roamingu ve světě zobrazuje bezplatná uvítací stránka,“ vysvětluje Petra Běláková, manažerka segmentu trhu zodpovědná za roamingové služby. „Informace o zůstatku dat v zakoupeném balíčku pak mají zákazníci neustále pod kontrolou jak v aplikaci Můj T-Mobile, tak i na stránce v prohlížeči telefonu.

Kompletní nabídka včetně zemí bude aktualizována 25. června na webu operátora.

Jiří Hrma

Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

2 komentářů

  1. sorry jako, ale za 9 euro jsem koupil v EG na letišti datovku s 10 GB dat a dokonce i v poušti svištěl na 4G…

    ETISALAT

  2. Bych se styděl to oficiálně někomu nabídnout.. ????

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).