Domů » Bleskovky » Akce T-Mobilu pro fotbalové fanoušky: Slevy na zápasy, mobilní aplikace a soutěž

Akce T-Mobilu pro fotbalové fanoušky: Slevy na zápasy, mobilní aplikace a soutěž

Podzimní část kvalifikace na EURO 2016 se blíží a při této příležitosti operátor T-Mobile připravil hned několik novinek: nový web s možností zaslat reprezentaci vzkaz přímo na hřiště, soutěž, praktickou fotbalovou aplikaci a slevu na vstupenky. 

Každý fanoušek ocení 15% slevu na domácí kvalifikační zápas České fotbalové reprezentace s týmem Kazachstán. Slevový kód lze jednoduše stáhnout přes stránky operátora. K dispozici je 1 000 vstupenek, hraje se 3. září v Plzni. Stejná sleva pak na příznivce nejpopulárnějšího sportu čeká u zápasu s týmem Turecka 10. října.

Nově spuštěný portál FotbalVsrdci.cz nabídne fandům kromě standardních informací
o reprezentaci, zápasech, hráčích, vstupenkách, soutěžích a akcích možnost zanechat reprezentaci vzkaz. Vybrané vzkazy se pak objeví přímo během zápasu před zraky všech diváků na LED panelech. Uživatelé sociálních sítí, kteří svůj vzkaz označí hastagem #fotbalvsrdci, se do této exkluzivní „fanzóny“ mohou dostat také. Fanoušky jistě potěší i sekce Jak to vidí hráči, kde naleznou přehled všech účtů na sociálních sítích nejen reprezentace, ale hlavně jednotlivých hráčů. Neméně lákavá bude i složka Šéf fanoušků, kterou povede mediálně známá tvář z oblasti sportu.

Od 13. do 27. srpna poběží na výše avizované stránce soutěž o doprovod dětí při nástupu hráčů na zápas s Kazachstánem. Mechanika je jednoduchá – junior vytvoří obrázek, jak si představuje svůj nástup s fotbalistou na hřiště, rodiče pak tento výtvor nahrají na web. Vyhraje 11 dětí, které nasbírají největší počet „lajků“. Vítězné kresby budou také vyvěšeny v kabině hráčů. Obrázek v kabině spolu s fotografiemi z doprovodu při nástupu reprezentace pak může zhlédnout celá rodina i na Facebooku operátora

Aplikace pro fotbalové fanoušky

Fanoušci jistě ocení i praktickou fotbalovou apku s názvem Česká Repre pro Android
a iOS, která jim umožní mít veškeré aktuální dění neustále po ruce. Oficiální aplikace České fotbalové reprezentace nabídne nejen aktuality z oblasti zpravodajství, rozvrhy zápasů, zajímavé statistiky, ale i profily hráčů (včetně U21). Chybět nebude historie turnajů, zajímavé české úspěchy a sekce pro skalní fandy – zde budou k dispozici užitečné informace o stadionech, vstupenkách, fanzónách a zájezdech s Českou fotbalovou reprezentací.

Odkaz na Google Play Odkaz na App Store

Michal Javůrek

Nadšenec do mobilních technologií, vášnivý fotograf, cyklista a sběratel starých telefonů. Pokud zrovna nesedím u počítače, najdete mě v přírodě s fotoaparátem přes rameno, nebo v sedle na kole.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).