T-Mobile dnes představí nové tarify S námi (aktualizováno)

Nové tarify S námi síť nesíť a S námi síť nesíť v podnikání byly rozšířeny o data (na 1,5 GB), řadové tarify S námi v síti a S námi v síti+ a přibyly bezzávazkové varianty. Končí dotace na telefony pro domácnosti přechází se na splátkový prodej.

T-Mobile spustil jako reakci na nabídku O2 Free tarifů ze 13. dubna nové tarify S námi síť nesíť a S námi síť nesíť v podnikání a narychlo zlevnil tarify S námi 390 a 590 (tzv. speciální nabídka). Nyní připravil namísto posledně jmenovaných nové tarify S námi v síti a S námi v síti+ a zkompletoval řadu nových tarifů S námi včetně dalších podmínek. Oficiálního představení nových tarifů bychom se měli dočkat v nejbližších hodinách.

Všechny tarify nové řady bude možné koupit se závazkem 24 měsíců nebo s cenou vyšší o 150 Kč/měsíc bez časového závazku. Tarify, které jsou na dobu určitou (24 měsíců), můžete získat s telefonem na splátky, malé a střední firmy patrně i s dotovaným.

 

Zvláštní je minutová tarifikace (60+60) pro S námi v síti a S námi v síti+ tím spíše, že běžné tarify S námi používaly účtování 60+30. Nové tarify obsahují data: 20 MB,  200 MB a 1,5 GB, tedy více než u O2. Nejnižší objem dat u tarifu S námi v síti se nekomunikuje. Aktualizace 22.4.: Pro nižší tarify není volání na pevnou zdarma a cena SMS pro střední tarif V síti+ byla zvýšena na 1,5 Kč.

 

Data jsou navíc zvýhodněna v rozšiřujících balíčcích Mobilní internet pro tarify S námi v síti+ (bez závazku), S námi síť nesíť (bez závazku) a S námi síť nesíť v podnikání (bez závazku). Cena dodatečných dat od 400 MB včetně je proti standardní ceně nižší o 150 Kč/měsíc.

  

Autor článku
Vladimír Stuchlý, Tarifon.cz
image/svg+xml
+

Kapitoly článku