Domů » Články » T-Mobile dnes představí nové tarify S námi (aktualizováno)

T-Mobile dnes představí nové tarify S námi (aktualizováno)

Nové tarify S námi síť nesíť a S námi síť nesíť v podnikání byly rozšířeny o data (na 1,5 GB), řadové tarify S námi v síti a S námi v síti+ a přibyly bezzávazkové varianty. Končí dotace na telefony pro domácnosti přechází se na splátkový prodej.

T-Mobile spustil jako reakci na nabídku O2 Free tarifů ze 13. dubna nové tarify S námi síť nesíť a S námi síť nesíť v podnikání a narychlo zlevnil tarify S námi 390 a 590 (tzv. speciální nabídka). Nyní připravil namísto posledně jmenovaných nové tarify S námi v síti a S námi v síti+ a zkompletoval řadu nových tarifů S námi včetně dalších podmínek. Oficiálního představení nových tarifů bychom se měli dočkat v nejbližších hodinách.

Všechny tarify nové řady bude možné koupit se závazkem 24 měsíců nebo s cenou vyšší o 150 Kč/měsíc bez časového závazku. Tarify, které jsou na dobu určitou (24 měsíců), můžete získat s telefonem na splátky, malé a střední firmy patrně i s dotovaným.

 

Zvláštní je minutová tarifikace (60+60) pro S námi v síti a S námi v síti+ tím spíše, že běžné tarify S námi používaly účtování 60+30. Nové tarify obsahují data: 20 MB,  200 MB a 1,5 GB, tedy více než u O2. Nejnižší objem dat u tarifu S námi v síti se nekomunikuje. Aktualizace 22.4.: Pro nižší tarify není volání na pevnou zdarma a cena SMS pro střední tarif V síti+ byla zvýšena na 1,5 Kč.

 

Data jsou navíc zvýhodněna v rozšiřujících balíčcích Mobilní internet pro tarify S námi v síti+ (bez závazku), S námi síť nesíť (bez závazku) a S námi síť nesíť v podnikání (bez závazku). Cena dodatečných dat od 400 MB včetně je proti standardní ceně nižší o 150 Kč/měsíc.

  

Vladimír Stuchlý, Tarifon.cz

14 komentářů

 1. No pekne. ten cenový rozdiel medzi viazaným a neviazaným paušálom je dosť motivujúci

 2. Znalec (neregistrovaný)

  Motivujuci k čemu prosímtě ? K tomu se zamyslet proč je tam tak velký rozdíl a že si chtějí jen potencionálního zákazníka pěkně udržeta oškubat že. Nebo přemýšlíš jinak , jako tupá většina národa ?

  • chceš povedať že tá suma pri najvyššom paušále a viazanosti na 2 roky je vysoká? koľko by si chcel aby to stálo 5 Kč? Sa uvedom na Slovensku je cena podobná, a ja si osobne myslím, že cena za tú službu a viazanosť na 2 roky je adekvátna.

   To len úbožiaci, ktorí si neuvedomujú, že aj na inovácie treba peniaze kričia po znížení cien na úplne nezmyselnú hranicu. Ešte pár rokov dozadu si bol rád, že máš za takú sumu aspoň niekoľko desiatok minút, a nie to ešte SMS/MMS a internet

  • Znalec (neregistrovaný)

   Jasně že je velká, na vánoce přijde 4tý operátor a všichni co budou uvázaní, budou čumět jak tele na nové vrata, až dá flat za 499 Kč aby rozhýbal trh. Ubožák si sám, píšeš tu nesmysly a jen blbečkům jako ty pomáháš aby se uvázali na 2 roky.

  • Honza (neregistrovaný)

   Tak na vánoce rozhodně nový operátor nepřijde, když do současné doby neběží ani druhá aukce. Jak by to asi stihl postavit? Takže leda tak příští rok na vánoce. Nebo myslíš že má Kellner kouzelný prsten a všechno má hned? Jo a mimochodem, mám smlouvu na dva roky. Flat za 295,- Kč a ještě jsem k tomu dostal telefon. Tak si nech chytrý řeči a hleď si svého Twistu za 2,50/min. Zdar a sílu najdeš v sýru znalče.

  • Q (neregistrovaný)

   Při pohledu na „normální“ tarify má člověk pocit, že operátoři kradou :-)

 3. xxx (neregistrovaný)

  U druhého tarifu je sice volání do vlastní sítě a na pevnou, ale dále minuty do VŠECH sítí. Tahle formulace se mi vůbec nelíbí a nedivil bych se, kdyby ti šmejdi odečítali volné minuty i za volání do vlastní a na pevnou.

 4. Martin Pavlović

  Flat za 749 Kč je hezká věc, ale ty nižší tarify, to je výsměch. Snad se to hne i v těchto cenových hladinách.

 5. Já si zavolal a mám

  Volání

  50 volných minut

  242 Kč měsíčně Nastavení

  se slevou 20% (sleva je platná do 05.03.2015) po slevě 20 %

  50 SMS

  48,40 Kč měsíčně Nastavení

  se slevou 20% (sleva je platná do 05.03.2015) po slevě 20 %

  Připojení pro notebook – SUPER 4096 MB

  268,22 Kč měsíčně Nastavení

  se slevou 50% (sleva je platná do 15.04.2015) po slevě 50 %

  A k tomu 30 extra minut na 12 měsíců Ret.

  Aktivní do: 06.03.2014

  A platím 558 Kč ,bez úvazku,tak jen čekám na skutečnou konkurenci..

 6. Tak již to má TMO oficial na webu…

 7. atlet69 (neregistrovaný)

  Dnes mě má volat borec z T-mobile, protože jsem minulý týden vypověděl 3 tel.čísla. Jestli mě nabídne některý z těchto tarifů, tak mu vypnu telefon, protože bych to považoval za urážku a flat nechci. Je to vlastně další skryté nyvýšení cen a ještě k tomu s úvazkem na dva roky. No to si vezme jen skutečný blbec.

 8. ale no tak, je spousta lidí, kteří dneska platí měsíčně tisíce korun a pro ty jsou tyhle tarify úžasný. To, že má člověk možnost si individuálně domluvit svůj tarif to je další věc a taky mě štve proč se to nemůže nabídnout rovnou, ale ….. já dneska platím cca 500 Kč za 200 minut (což mi stačí) a 1GB, takže nové tarify mi sice nabízí více, ale nepotřebuju to, takže platím méně.

 9. Dostal jsem sms od T Mobile z tel. čísla 4603 zprávu o nadělění volných dat od 24.12. do 31.12.20. Bohužel, při volání a zasílání sms se tarif odečítá normálně dále. Co to má znamenat? (Tel.: 731 743 401)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).