Domů » Bleskovky » Surface Phone podle fanouška: 6 palců, 4 reproduktory a stojánek s klávesnicí

Surface Phone podle fanouška: 6 palců, 4 reproduktory a stojánek s klávesnicí

Kapitola Lumia se velmi rychle uzavírá, a její pokračování zatím z pera Microsoftu nepřichází. O Surface Phonu se stále jen spekuluje, avšak jeho příchod je značně nejistý, podle zdrojů analytičky Mary Jo Foley k němu má dojít až v druhé polovině příštího roku (více informací). Fanouškům platformy tak nezbývá než doufat a žít v představách.

Microsoft-Surface-Phone-concept-2016-Bartlomiej-1-768x432

S jednou takovou se nyní vytasil polský designer Bartlomiej Tarnowski, jehož návrh je značně inspirován tablety Surface (Pro). Jeho návrh počítá s šestipalcovým displejem, který využívá prakticky celou čelní stranu bez jakéhokoliv zbytečného prostoru okolo; úzké proužky nad a pod displejem si pouze vyžádají stereoreproduktory.

Ty se nacházejí i na zadní straně telefonu, která v sobě po vzoru tabletů Surface ukrývá výklopný stojánek, který najde uplatnění zejména ve spojení s přídavnou hardwarovou klávesnicí. Mezi příslušenstvím nemá chybět ani dotykové pero zabudované přímo do těla telefonu.

Microsoft-Surface-Phone-concept-2016-Bartlomiej-3-768x432

O specifikaci telefonu se autor příliš nerozepisoval, pochopitelně se má jednat o aktuálně nejlepší dostupný hardware. Nezbývá než doufat a čekat, čekat a… čekat.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
7 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments