Domů » Bleskovky » Kdy Microsoft představí Surface Phone? Možná až příští rok v létě

Kdy Microsoft představí Surface Phone? Možná až příští rok v létě

Hardwarová divize Microsoftu připravuje za zavřeným dveřmi několik zařízení řady Surface, většina z nich ale dorazí až příští rok. Známá analytička a redaktorka serveru ZDNet Mary Jo Foley odhalila, kdy bychom se prvních z nich mohli dočkat.

Cardinal: Počítače all-in-one

Jako první má dorazit all-in-one počítač Surface, který je vyvíjen pod kódovým označením Cardinal. Přijít má ve třech úhlopříčkách displeje – 21, 24 a 27″, premiéra je údajně naplánována již na poslední týden letošního října. Microsoft pro tuto událost spořádá tiskovou konferenci, na níž bude kromě vlastních počítačů představena i spousta zařízení jeho partnerů.

Microsoft-modular-computing-device-930x694

Surface Pro 5 a Surface Book 2

Nová generace konvertiblů Surface Pro a Surface Book má podle Mary Jo dorazit někdy na jaře příštího roku, patrně současně s jarním updatem systému Windows 10 někdy okolo vývojářské konference Build. V tu dobu budou na trhu k dispozici procesory Intel Core sedmé generace, které budou zřejmě nový Surface Pro a Book pohánět.

surface-book-hinge

Surface Phone

Bájný telefon řady Surface zdá se na pořadu dne zatím ještě není. Mobilní Windows 10 mají na jaře dostat významnější aktualizaci, avšak ta zřejmě nebude doprovázena novým mobilním hardwarem. Podle zdrojů Mary Jo se má premiéra odehrát až podstatně později po konvertiblech Surface, tedy patrně až v létě či na podzim příštího roku.

Surface-Microsoft-logo

Surface 4 a Band 3

O nástupcích tabletů Surface a náramku Band zatím Mary Jo neslyšela ani slovo, tudíž je máme očekávat až v příštím roce, jestli vůbec.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Subscribe
Upozornit na
guest
40 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments