Cena:

Surface Headphones 2 a Surface Earbuds: Microsoft to se sluchátky myslí vážně

surface headphones 2 1

Kromě nových počítačů dnes Microsoft představil i novinky v oblasti sluchátek. Konečně jsme se dočkali uvedení půl roku starých Surface Earbuds, které na pultech obchodů doprovodí druhá generace Surface Headphones.

Surface Headphones 2

Začněme nejprve čerstvou novinkou, kterou jsou náhlavní sluchátka Headphones 2. Design se oproti minulé generaci příliš nezměnil, nová je pouze černá barva, která střídá původní šedou. Microsoft slibuje výkonnější potlačení okolního šumu lepší a kvalitu zvuku, které může napomoci i podpora kodeku aptX. Sluchátka disponují 40mm měniči a pokročilými mikrofony pro kvalitní záznam zvuku při hovorech.

surface headphones 2 1

Vylepšená má být také výdrž, se zapnutým potlačením šumu mají sluchátka vydržet přehrávat hudbu až 20 hodin. Sluchátka se ovládají dotykovými ploškami a mechanickými otočnými kolečky na stranách, dobíjení zajišťuje USB-C konektor.

surface headphones 2 2

Surface Headphones půjdou na trh 12. května, cena je stanovena na 250 USD (asi 6 300 korun bez DPH).

Surface Earbuds

Ve stejný den půjdou do prodeje i netradiční pecková sluchátka Microsoft Earbuds, která byla představena v říjnu loňského roku. Sluchátka od Microsoftu zaujmou netradičním designem s obrovskými kruhovými ovládacími plochami, slušnou výdrží a provázáním se službou Office Microsoft 365. Užitečnou funkcí také bude překládání v reálném čase mezi 60 světovými jazyky.

Microsoft Surface Earbuds

Sluchátka Surface Earbuds půjdou na trh za cenu 199 USD (asi 5 tisíc korun), což je o 50 dolarů méně, než byla původně stanovená cena.

Autor článku
Jakub Karásek
Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.