Domů » Bleskovky » SurDoc vám dá 100 GB v cloudu zdarma a aplikaci pro Android

SurDoc vám dá 100 GB v cloudu zdarma a aplikaci pro Android

Jestliže vás trápí malá kapacita vámi používané cloudové služby a nechce se vám připlácet za více místa, možná pro vás máme řešení. Společnost SurDoc nabízí 100 GB SSL šifrovaného prostoru zcela zdarma. A k tomu aplikaci pro váš telefon s Androidem. Cloudových služeb dnes existuje nepřeberné množství, ale málo která vám nabídne tak velkorysý prostor zdarma, jako SurDoc. Jaké jsou další argumenty, abyste se svými daty přešli zrovna k této společnosti?

 

Především bezpečnost – společnost se ve svém propagačním videu píše, že americká vláda špehuje svoje uživatele internetu, konkurenční Dropbox lhal uživatelům o bezpečnosti jejich dat a Google musel zaplatit pokutu 22 milionů USD za špionáž uživatelů internetu. SurDoc vám pro bezpečnost dat nabídne technologii TruPrivacy, založenou na 256-bitovém AES šifrování, které je standardem šifrování dat americké federální vlády. K vašim datům se tak nedostane nejen žádný hacker, ale dokonce ani samotní zaměstnanci SurDocu.

Služba nabízí pro uživatele na výběr ze tří balíčků. Základní balíček je zdarma, přináší 100 GB šifrovaného prostoru, ale jste omezeni maximálním počtem 30 zobrazení dokumentů měsíčně. Navíc si nemůžete nahrát do svého cloudu libovolné množství jiných dat, než jsou dokumenty Office, PDF, webové stránky, textové soubory, hudební soubory, fotografie, videosoubory. V tomto případě jste omezeni jak maximální velikostí těchto jednotlivých dat 10 MB na jeden soubor, tak souhrnnou velikostí všech těchto dat, kterých na svém cloudu zdarma můžete mít maximálně 5 GB. Za 2,5 USD měsíčně nabízí společnost balíček, který výše zmíněné restrikce odstraňuje, pouze maximální počet zobrazení vašich dokumentů je 300 měsíčně. Nejdražší balíček za 8,33 USD měsíčně vám přidělí nekonečný prostor, kam lze data ukládat, zobrazovat a editovat bez omezení.

 

Služba je to nepochybně velice zajímavá, bohužel kvůli omezení zobrazení maximálního počtu 30 dokumentů měsíčně je balíček zdarma využitelný spíše jen k zálohování dat. Pokud tedy svá data nepotřebujete zobrazovat a editovat, může být pro vás SurDoc zajímavou alternativou k již zaběhnutým cloudovým službám. Pracovat se svými soubory můžete prostřednictvím aplikací pro plochu Windows, Mac OS X, v libovolném internetovém prohlížeči a nebo v aplikaci pro Android verze 2.2 a vyšší.

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
Sledování diskuze
Upozornit na
guest
9 Komentáře
nejstarší
nejnovější nejlépe hodnocené
Inline Feedbacks
View all comments