Domů » Bleskovky » SurDoc vám dá 100 GB v cloudu zdarma a aplikaci pro Android

SurDoc vám dá 100 GB v cloudu zdarma a aplikaci pro Android

Jestliže vás trápí malá kapacita vámi používané cloudové služby a nechce se vám připlácet za více místa, možná pro vás máme řešení. Společnost SurDoc nabízí 100 GB SSL šifrovaného prostoru zcela zdarma. A k tomu aplikaci pro váš telefon s Androidem. Cloudových služeb dnes existuje nepřeberné množství, ale málo která vám nabídne tak velkorysý prostor zdarma, jako SurDoc. Jaké jsou další argumenty, abyste se svými daty přešli zrovna k této společnosti?

 

Především bezpečnost – společnost se ve svém propagačním videu píše, že americká vláda špehuje svoje uživatele internetu, konkurenční Dropbox lhal uživatelům o bezpečnosti jejich dat a Google musel zaplatit pokutu 22 milionů USD za špionáž uživatelů internetu. SurDoc vám pro bezpečnost dat nabídne technologii TruPrivacy, založenou na 256-bitovém AES šifrování, které je standardem šifrování dat americké federální vlády. K vašim datům se tak nedostane nejen žádný hacker, ale dokonce ani samotní zaměstnanci SurDocu.

Služba nabízí pro uživatele na výběr ze tří balíčků. Základní balíček je zdarma, přináší 100 GB šifrovaného prostoru, ale jste omezeni maximálním počtem 30 zobrazení dokumentů měsíčně. Navíc si nemůžete nahrát do svého cloudu libovolné množství jiných dat, než jsou dokumenty Office, PDF, webové stránky, textové soubory, hudební soubory, fotografie, videosoubory. V tomto případě jste omezeni jak maximální velikostí těchto jednotlivých dat 10 MB na jeden soubor, tak souhrnnou velikostí všech těchto dat, kterých na svém cloudu zdarma můžete mít maximálně 5 GB. Za 2,5 USD měsíčně nabízí společnost balíček, který výše zmíněné restrikce odstraňuje, pouze maximální počet zobrazení vašich dokumentů je 300 měsíčně. Nejdražší balíček za 8,33 USD měsíčně vám přidělí nekonečný prostor, kam lze data ukládat, zobrazovat a editovat bez omezení.

 

Služba je to nepochybně velice zajímavá, bohužel kvůli omezení zobrazení maximálního počtu 30 dokumentů měsíčně je balíček zdarma využitelný spíše jen k zálohování dat. Pokud tedy svá data nepotřebujete zobrazovat a editovat, může být pro vás SurDoc zajímavou alternativou k již zaběhnutým cloudovým službám. Pracovat se svými soubory můžete prostřednictvím aplikací pro plochu Windows, Mac OS X, v libovolném internetovém prohlížeči a nebo v aplikaci pro Android verze 2.2 a vyšší.

Odkaz na Google Play

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.
avatar
1300
  Sledování diskuze  
nejnovější nejstarší nejlépe hodnocené
Upozornit na
František Šafr
Uživatel
František Šafr

Takže to vlastně zase taková bomba není…

Jakub Karásek
Anonym
Jakub Karásek

tak pokud využijete 100 GB prostor například na zálohu fotografií, tak se může jednat o užitečný zálohovací nástroj.

Simon
Uživatel
Simon

Není, k čemu mít obrovskej prostor když ho pak bez poplatku stejnak nemúžu využíť na 100percent…Ako som videl článok hneď mi bolo jasné že niekde tam ten háčik bude.

jardapro
Uživatel
jardapro

To jako se kouknu jednou za měsíc na 30 fotek a mám po ptákách???

Tarabys
Uživatel
Tarabys

Takže se to dá využít vlastně jen na dokumenty, protože jinak je to omezeno na 5GB a ještě s restrikcí 10MB/soubor. A kolik lidí potřebuje zálohovat 100GB dokumentů? Myslím, že na plné čáře vyhrává shared.com se 100GB zdarma a „omezením“ 2GB/soubor…

janac_marek
Uživatel
janac_marek

To je služba podľa mňa trošku iného charakteru.

Kto má iOS a Mac, nemá čo riešiť.

Kto má WP a Windows, nemá čo riešiť.

A Android… Môžu si vyberať, ale už to nebude tak dobre integrované.

Simon
Uživatel
Simon

Nejde ani tak o integráciu. Využitie pre tých 100Gb by sa našlo ale rozhodne nie pri obmedzení 10MB/súbor. Možno tak na zálohu fotiek, pesničiek a dokumentov. Ale ostatné si môže trhnúť.

Kuba (neregistrovaný)
Anonym
Kuba (neregistrovaný)

Vyhrává yunio.com s 1TB zdarma + 1GB zdarma přibude každý den :-D Přes webové rozhraní je omezení na 1,5GB/soubor.

niky79
Uživatel
niky79

SIMON: to omezení 10 MB/souboe plati jen pro soubory, které nejde „vytisknout nebo play“, tj. treba exe soubory či zip. Pro fotky, dokumenty, mp3 atd. to neplati.