Domů » Bleskovky » Super Mario Run míří na iOS. Dočkat bychom se měli 15. prosince

Super Mario Run míří na iOS. Dočkat bychom se měli 15. prosince

Možná si ještě pamatujete, jak během Apple Keynote, kde byl mimo jiné představen i nový iPhone 7 a iPhone 7 Plus, došlo k odhalení jedné herní exkluzivity pro systém iOS – Super Mario Run od společnosti Nintendo. Od té doby nebylo o hře a spojenectví mezi Applem a Nintendem moc slyšet. Nyní to však vypadá, že bychom se dnes již ikonického instalatéra měli dočkat 15. prosince.

supermariorun

Hra Super Mario Run bude dostupná pro všechna zařízení se systémem iOS. Samotný titul bude při jejím stažení zdarma. V rámci tohoto bezplatného balíčku dostanete možnost vyzkoušet hru ve třech dostupných módech. Pokud byste si hry chtěli užít naplno, bude vás to stát 9,99 eur (asi 270 Kč).

Introduction to Super Mario Run

Hra pro svůj běh vyžaduje iOS 8.0 a vyšší a od svého startu bude podporovat několik světových jazyků, čeština však bude zatím chybět. Pro více informací můžete také navštívit oficiální stránky hry.

Lukáš Čambala

Student ekonomické fakulty žijící převážně v Brně. Milovník filmů, kvalitních soundtracků, ICT a značky Apple.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).