Domů » Články » Stylový konec roku: 20% slevy na značky Marshall, Beats nebo Herschel

Stylový konec roku: 20% slevy na značky Marshall, Beats nebo Herschel

Školní rok, zkouškové období a písemky jsou pro všechny studenty pořádně stresující. Ale konečně je tady konec školního roku, který můžete oslavit nějakým super dárkem, který se bude v létě hodit!

Stylový konec roku: 20% slevy na značky Marshall, Beats nebo Herschel
Stylový konec roku: 20% slevy na značky Marshall, Beats nebo Herschel

Právě nyní přináší iWant 20% slevu na sluchátka, reproduktory a dokonce luxusní kryty a batohy. Až do 30. 6. můžete zadáním slevového kódu vysvedceni20 získat vysněný produkt za super cenu. A o jaké bomby jde?

Z audio nabídky vám vyrazí dech sluchátka a repráky Beats, JBL, Marshall či Sony. Sluchátka Marshall Mid A.N.C. Bluetooth s aktivním potlačením hluku pořídíte za 5 512 Kč, prémiová Sony WH-1000XM3 o 1 798 Kč levněji za 7 192 Kč a reproduktor Bose SoundLink Revolve+ za 5 272 Kč.


Stylové léto se neobejde bez stylových krytů a pouzder UNIQ, Adidas, Karl Lagerfeld či batohů Herschel nebo Bellroy. Elegantní kryt Karl Lagerfeld Ikonik vás vyjde pouze na 319 Kč, kryt UNIQ Hybrid Glacier s technologií 360° ochrany zase jen na 399 Kč. Klasika všech klasik, batoh Herschel Retreat, bude stát pouze 1 832 Kč.

Vybavte se na léto stylovými doplňky a těmi nejlepšími sluchátky a repráky na trhu. Sleva platí pouze do 30. 6.! Celou nabídku najdete ZDE.


PR článek

Tento text má charakter PR článku. Jedná se o reklamní sdělení – komerční článek. V případě, že máte zájem o spolupráci či publikaci PR článku, kontaktujte nás na e-mailu reklama@smartmania.cz.