Domů » Bleskovky » Strategická pecka Age of Empires: World Domination: Podívejte se na první video ze hry

Strategická pecka Age of Empires: World Domination: Podívejte se na první video ze hry

Řada z nás jistě pamatuje hraní Age of Empires, jak po síti s kamarády, tak doma proti počítači v nápadité kampani. Nové pokračování ponese název Age of Empires: World Domination a bude se držet tradičního budování civilizací se vzájemnými souboji. Podle vývojářského studia KlabGames bude hra zaměřená na strategii a taktiku, ale zároveň navržená pro ideální ovládání na dotykových obrazovkách. Na webu společnosti bylo nově zveřejněno video a screenshoty ze hry, které nabízí pohled na to, co nás čeká, až bude hra dostupná.

Podle videa dostalo přednost zobrazení v trojrozměrné perspektivě, oproti zobrazení, které známe z minulosti. Přesto doufáme, že hra si zachová něco z charakteru původní série, která byla velmi populární. Zároveň doufejme, že hra nebude přeplněná nákupy na každém rohu, jak to u některých dnešních free-to-play titulů bývá. Vydání je pánováno na léto letošního roku a podporovány budou platformy Android, iOS a Windows Phone. Těšíte se? My rozhodně ano, i když z grafického zpracování máme zatím celkem rozporuplné dojmy.

David Podzimek

8 komentářů

 1. Petr (neregistrovaný)

  to není žáden Age of Empires, je to úplně jiná hra, kde používaj jen stejné jméno aby se to chytlo. Jedná se o znásilnění původní série… Kéž by tak předělali původní Age 2, nebo Mythology pro dotyková zařízení, to by byl nářez, ne tenhle shit

 2. Ondra (neregistrovaný)

  Neznáte někdo podobnou hru jako je AoE na mobily/tablety? Zbožňoval jsem ji na PC a hrál jsem ji i na mém starém SE w810i :D

 3. co to su za animacie postav ? do bojove vervy bezia ako na beziacom pase pripadne moonwalkom

 4. petr (neregistrovaný)

  Zase další herní klasika co dostane řádně na p*del? Ach jo. :( Pardon,ale kdejaká stupidita jako Angry Birds se melou pořád dokola,ale nikdo není shopnej tyhle starý klasiky chytit a udělat tak kvalitně jak by si to tyhle hry zasloužily a ne že to vypadá jak s přesmart éry. :( Smutné.

 5. Jindřich Veselý

  Zlatá původní předělávka pro Windows Mobile.. to byla přesná kopie původní hry :)

  [odkaz]

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).