Domů » Bleskovky » Staňte se testery: Jolla chystá nový launcher pro Android

Staňte se testery: Jolla chystá nový launcher pro Android

Finové to zřejmě myslí s Androidem opravdu vážně. Poté, co tento týden představili svůj nový spouštěč s názvem Z Launcher pozůstalí zaměstnanci Nokie, příchází se svojí troškou do mlýna také jejich bývalí kolegové z firmy Jolla.

 

Cíl Jolla Launcheru je vcelku jasný. Zaujmout uživatele Androidu propracovaným ovládáním na základě dotykových gest, jaké je dostupné pro majitele telefonů s operačním systémem Sailfish OS, a vnuknout jim tak myšlenku na jejich budoucí koupi. Jeho vývoj právě vstupuje do fáze alfa testování a Jolla tak hledá zájemce z řad veřejnosti, kteří by si chtěli novinku na vlastní kůži vyzkoušet.

Pokud vás možnost testování zaujala a vlastníte podporované zařízení (zatím jen Nexus 4 a 5) s nainstalovaným Androidem verze 4.3 nebo novější, postupujte podle následujících kroků.

  • Ozvěte se vývojářům na e-mail  jolla-launcher@jolla.com
  • Napište jim své celé jméno a název zařízení, na kterém budete testovat
  • Počkejte na odpověď s instrukcemi a odkazem do Google Play

Nabídka testování je platná jen do 27. června 2014. Podrobné informace najdete na stránkách firmy Jolla.

Miroslav Havlíček

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).