Sledujte nás na YouTube

Staňte se testery: Jolla chystá nový launcher pro Android

Finové to zřejmě myslí s Androidem opravdu vážně. Poté, co tento týden představili svůj nový spouštěč s názvem Z Launcher pozůstalí zaměstnanci Nokie, příchází se svojí troškou do mlýna také jejich bývalí kolegové z firmy Jolla.

 

Cíl Jolla Launcheru je vcelku jasný. Zaujmout uživatele Androidu propracovaným ovládáním na základě dotykových gest, jaké je dostupné pro majitele telefonů s operačním systémem Sailfish OS, a vnuknout jim tak myšlenku na jejich budoucí koupi. Jeho vývoj právě vstupuje do fáze alfa testování a Jolla tak hledá zájemce z řad veřejnosti, kteří by si chtěli novinku na vlastní kůži vyzkoušet.

Pokud vás možnost testování zaujala a vlastníte podporované zařízení (zatím jen Nexus 4 a 5) s nainstalovaným Androidem verze 4.3 nebo novější, postupujte podle následujících kroků.

  • Ozvěte se vývojářům na e-mail  jolla-launcher@jolla.com
  • Napište jim své celé jméno a název zařízení, na kterém budete testovat
  • Počkejte na odpověď s instrukcemi a odkazem do Google Play

Nabídka testování je platná jen do 27. června 2014. Podrobné informace najdete na stránkách firmy Jolla.

Miroslav Havlíček

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *