Domů » Bleskovky » Stahujte zdarma na PC neúprosnou budovatelskou strategii Frostpunk

Stahujte zdarma na PC neúprosnou budovatelskou strategii Frostpunk

Neúprosnou budovatelskou strategii Frostpunk si oblíbil téměř každý, kdo ji měl možnost vyzkoušet. Jedná se o další hit od 11 bit studios (tvůrců This War of Mine), který představuje skutečnou strategickou výzvu zasazenou do unikátního postapokalyptického světa. Pakliže jste s povedenou hrou dosud neměli tu čest, můžete to snadno napravit díky obchodu Epic Games Store, který ji nabízí zdarma ke stažení. Akce platí do 10. června.

BG 4k

Podaří se vám uniknout mrazivé smrti?

Pokud hru z nějakého důvodu neznáte, jedná se o vizuálně krásný titul zasazený do tuhé, ale především nekonečné zimy, která lidstvo přivedla téměř k zániku. Jedinou možností, jak přežít, jsou parní města, z nichž jedno řídíte jako starosta. V závislosti na vaší schopnosti hospodařit a obětovat zdroje můžete své komunitě pomoci přežít, způsobit její kolaps nebo se sami nechat zabít, pokud občany doženete k zoufalství.

Frostpunk | Official Launch Trailer

Marek Bartík

Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).