Domů » Bleskovky » Stahujte: Akční pecka Halo: Spartan Assault je nyní ve slevě

Stahujte: Akční pecka Halo: Spartan Assault je nyní ve slevě

Kdo by neznal herní sci-fi sérii Halo, ze které pochází i digitální asistentka Cortana. Akční střílečka viděná z ptačího pohledu Halo: Spartan Assault je ve Windows Storu, respektive ve Windows Phone Storu k dispozici už nějaký ten pátek a za tu dobu zklidila pěknou sérii pětihvězdičkových hodnocení. Řada uživatelů ale s koupí možná přesto váhala, a to především kvůli vysoké ceně.

Nyní ale odpadl i poslední důvod k výmluvám, protože Halo: Spartan Assault můžete pořídit až do čtvrtka za krásných 40 korun. Přidejme k tomu i fakt, že po zakoupení mobilní verze můžete zároveň hrát i na PC s gamepadem, takže už opravdu nevím, na co ještě čekáte.

Odkaz na WP katalog

V rámci pravidelné akce Red Stripe Deals jsou nyní kromě Halo: Spartan Assault ve slevě i další tituly. Najdeme mezi nimi hry Nightmares from the Deep 2, Doodle Creatures a Abby in Wonderland nebo povedenou aplikaci Flightradar24.

Miroslav Havlíček

2 komentářů

  1. Tak Nightmares from the Deep 2 staženo :) Ono všechny hry od Artifex Mundi jsou o „dvacku“ levnější.

  2. Petr (neregistrovaný)

    Koupeno. Na Lumii 930 je nádherně ;-)

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).