Domů » Bleskovky » Stáhněte si s předstihem oficiální tapety z ohebného Galaxy Z Fold 2

Stáhněte si s předstihem oficiální tapety z ohebného Galaxy Z Fold 2

Samsung včera představil druhou generaci ohebného smartphonu Galaxy Z Fold 2. Pokračovatel loňského Foldu napravil většinu nedostatků – zejména přinesl větší vnější obrazovku, takže pro spoustu úkonů nebude nutné telefon vůbec otvírat. Narostl i vnitřní ohebný displej, a tak Samsung pro Galaxy Z Fold 2 připravil zbrusu nové tapety. Ty si díky informátorovi Ishanovi Agarwalovi můžete předčasně stáhnout.

Tapety pro vnitřní displej jsou připraveny se budou opět snažit vyzdvihnout přednosti panelu a zároveň zakrýt jeho nedostatky. Samsung v nich nešetří černou barvou, která nejlépe vynikne na OLED panelu, střední pruh je pak černý zcela, aby zakryl drobné nerovnosti v ohybu displeje.

Hardwarové parametry Samsung Galaxy Z Fold 2
Systém: Android 11
Rozměry: 159,2 × 128,2 × 6,9 mm (rozevřený), 159,2 × 15,7 - 16,8 × 68 mm (zavřený), Hmotnost: 282 gramů
Čipset: Qualcomm Snapdragon 865+
RAM: 12 GB LPDDR5, Interní paměť: 256 GB, Pam. karta:
Displej: Dynamic AMOLED, 6,23" + 7,7", 816 × 2260 px, 2208 × 1768 px
Hlavní fotoaparát: 12 Mpx, f/1.8, OIS, Dual Pixel, PDAF
Druhý fotoaparát: 12 Mpx, f/2.2, širokoúhlý, 123˚, Dual Pixel AF
Třetí fotoaparát: 12 Mpx, f/2.4, teleobjektiv, 2x optický zoom, OIS, PDAF , Přední kamera: 10 Mpx (dvě kamery - vnitřní a vnější), f/2.2, 4K video, fixní focus
Bluetooth: 5.0, Wi-Fi: 802.11 a/b/g/n/ac/ax, NFC:
, GPS:
, Konektor: USB-C
Baterie: 4500 mAh Li-Ion, Rychlé nabíjení:
, Bezdrátové nabíjení:

Pokud si budete chtít na Galaxy Z Fold 2 pustit video, bohatě vám tentokrát postačí vnější displej, neboť na vnitřním nebude obraz o nic větší; pouze jej doplní černé pruhy nad a pod videem. Vnitřní displej tak spíše zefektivní práci s webem, dokumenty nebo více aplikacemi najednou.

Jakub Karásek

Redaktor serveru SMARTMania.cz, příznivec mobilních technologií, konvertibilních zařízení a bezdrátového nabíjení, fanoušek tvrdé hudby a milovník rychlé jízdy v motokárách, na kole a na lyžích. Odpůrce FUPu, pomalého internetu a přerostlých tabletofonů.

2 komentářů

  1. už jsem si je stáhl do svýho Folda. Ta druhá vypadá nejlíp.

  2. hakus5110@gmail.com

    Více než tuxtovka – tapety.
    Tel. bude snad již konečně pro každého.
    Ne, nepíši o ceně, ale o praktičnosti.

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).