Domů » Bleskovky » Správce Facebook stránek už je dostupný i v České republice (Android)

Správce Facebook stránek už je dostupný i v České republice (Android)

Aktualizace 10.1.2013, 19:00

Aplikace je nyní na Google Play dostupná ke stažení pro všechna zařízení s Androidem 2.2 „Froyo“ a vyšším.

-

Původní článek

Majitelé zařízení s nakousnutým jablkem na zádech, kteří vlastní stránku na Facebooku mohou již delší dobu její obsah upravovat i na cestách díky oficiální aplikaci pro iOS. Pokud se ale podíváme na ostatní operační systémy, jejich uživatelé již takové štěstí nemají. To se však od nynějška netýká těch, kteří jsou vybaveni zařízením s Androidem. Je v tom ale háček. Jaký, ptáte se? Inu, ke stažení je zatím pouze v Kanadě, jinde hlásí nekompatibilitu.

Kdy se dočkáme i my z ostatních zemí je zatím neznámou, lze však očekávat, že to není běh na dlouhou trať. Nejlepší ale je, že ve skutečnosti tento problém tak úplně řešit nemusíme. Některé z vás čtenářů možná již napadlo, kde by se instalační soubor mohl objevit. Ano, fórum Xda-Developers.com opět nezklamalo a vlákno o programu se nachází zde. O vypuštění i přes Google Play vás samozřejmě budeme informovat.

Zdroj

Martin Pavlović

O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.

4 komentářů

  1. Já si tu aplikaci stáhl a normálně mi jede – a nejsem v Kanadě :)

  2. Martin Pavlović

    Jedná se o starší článek aktualizovaný o informaci, jež byla umístěna dole pod ním. Pro lepší přehlednost jsem ji přemístil nahoru.

    Hezký den

  3. Téda, já mám hloupý a omezený Windows Phone a přes prohlížeč mi Facebook jede naprosto skvěle. Nepotřebuji žádnou aplikaci, abych mohl na FB dělat co chci a kdy chci!

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).