Správce Facebook stránek už je dostupný i v České republice (Android)

Aktualizace 10.1.2013, 19:00

Aplikace je nyní na Google Play dostupná ke stažení pro všechna zařízení s Androidem 2.2 „Froyo“ a vyšším.

-

Původní článek

Majitelé zařízení s nakousnutým jablkem na zádech, kteří vlastní stránku na Facebooku mohou již delší dobu její obsah upravovat i na cestách díky oficiální aplikaci pro iOS. Pokud se ale podíváme na ostatní operační systémy, jejich uživatelé již takové štěstí nemají. To se však od nynějška netýká těch, kteří jsou vybaveni zařízením s Androidem. Je v tom ale háček. Jaký, ptáte se? Inu, ke stažení je zatím pouze v Kanadě, jinde hlásí nekompatibilitu.

Kdy se dočkáme i my z ostatních zemí je zatím neznámou, lze však očekávat, že to není běh na dlouhou trať. Nejlepší ale je, že ve skutečnosti tento problém tak úplně řešit nemusíme. Některé z vás čtenářů možná již napadlo, kde by se instalační soubor mohl objevit. Ano, fórum Xda-Developers.com opět nezklamalo a vlákno o programu se nachází zde. O vypuštění i přes Google Play vás samozřejmě budeme informovat.

Zdroj

Autor článku
Martin Pavlović
O technologie se zajímám odjakživa. Kromě nich mě baví také urbanismus a městská mobilita, hudba a společenská témata. Nejraději trávím čas v sedle kola, na kulturních akcích, s analogem v ruce nebo doma u knih, filmů i videoher.
image/svg+xml
+

Kapitoly článku