Sledujte nás na YouTube

Správce Facebook stránek už je dostupný i v České republice (Android)

Aktualizace 10.1.2013, 19:00

Aplikace je nyní na Google Play dostupná ke stažení pro všechna zařízení s Androidem 2.2 “Froyo” a vyšším.

-

Původní článek

Majitelé zařízení s nakousnutým jablkem na zádech, kteří vlastní stránku na Facebooku mohou již delší dobu její obsah upravovat i na cestách díky oficiální aplikaci pro iOS. Pokud se ale podíváme na ostatní operační systémy, jejich uživatelé již takové štěstí nemají. To se však od nynějška netýká těch, kteří jsou vybaveni zařízením s Androidem. Je v tom ale háček. Jaký, ptáte se? Inu, ke stažení je zatím pouze v Kanadě, jinde hlásí nekompatibilitu.

Kdy se dočkáme i my z ostatních zemí je zatím neznámou, lze však očekávat, že to není běh na dlouhou trať. Nejlepší ale je, že ve skutečnosti tento problém tak úplně řešit nemusíme. Některé z vás čtenářů možná již napadlo, kde by se instalační soubor mohl objevit. Ano, fórum Xda-Developers.com opět nezklamalo a vlákno o programu se nachází zde. O vypuštění i přes Google Play vás samozřejmě budeme informovat.

Zdroj

Martin Pavlović

Redaktor webu SMARTmania.cz a současně student jednoho z pražských gymnázií. Dalšími koníčky jsou mimo technologie také společenské dění, cestování a fotografie. Milovník kvalitní literatury a hudby.

4 komentáře

 1. cicolably (neregistrovaný)

  :D

 2. msz16ion (neregistrovaný)

  Já si tu aplikaci stáhl a normálně mi jede – a nejsem v Kanadě :)

 3. Martin Pavlović (neregistrovaný)

  Jedná se o starší článek aktualizovaný o informaci, jež byla umístěna dole pod ním. Pro lepší přehlednost jsem ji přemístil nahoru.

  Hezký den

 4. mceza (neregistrovaný)

  Téda, já mám hloupý a omezený Windows Phone a přes prohlížeč mi Facebook jede naprosto skvěle. Nepotřebuji žádnou aplikaci, abych mohl na FB dělat co chci a kdy chci!

Přidejte komentář

Upozornění: pokud odešlete anonymní komentář s příliš mnoha odkazy, případně použijete nesrozumitelné jméno či neexistující e-mail, může se stát, že náš systém pro rozpoznávání komentářů příspěvek detekuje jako spam. V takovém případě nebude komentář publikován hned, ale bude potřeba jej schválit, což může nějaký čas zabrat. Vyžadované informace jsou označeny *