Spouštíme SmartMarket: Tipy na aplikace a hry, které jsou zdarma nebo ve slevě

Původně jsme SmartMarket chystali až na novou SmartManii “2.0”, která by měla světlo světa spatřit v průběhu letošního léta, ale nakonec jsme se rozhodli, že vám nový katalog aplikací a her, které se aktuálně nacházejí ve slevě nebo jsou zcela zdarma, nabídneme už nyní. Pojďme si jej tedy společně představit.

Pokud sledujete naše diskuzní fórum nebo Twitter kanál, pravděpodobně jste si všimli, že vás čas od času upozorníme na nějakou zajímavou aplikaci či hru, která je dostupná zdarma nebo v zajímavé slevě. Z tohoto důvodu jsme se rozhodli vytvořit nový modul, ve kterém budeme tyto akce monitorovat a vy tak budete mít přehled o tom, jakou hru nebo program se aktuálně vyplatí zakoupit za levnější cenu, případně zda je dočasně k dispozici zcela zdarma. V současné době SmartMarket podporuje tři platformy – Android, iOS (iPhone/iPad) a BlackBerry, ze kterých můžete samostatně filtrovat výsledky. Jakmile bude v České republice dostupná podpora pro Marketplace ve Windows Phone 7, přidáme jej do SmartMarketu také. Odkaz na databázi aplikací v “akci” naleznete přímo v hlavním menu – Slevy aplikací, přistupovat na tuto stránku můžete také přes doménu SmartMarket.cz.

- 
Náhled na seznam aplikací a her, které jsou aktuálně zdarma nebo ve slevě 

Do databáze mohou tipy na aplikace vkládat všichni registrovaní uživatelé, pokud tedy na internetu narazíte na nějaký zajímavý program či hru v akci, budeme rádi, když se o tip s ostatními čtenáři podělíte. Přidání položky je velice jednoduché, stačí pouze vybrat platformu, vyplnit název a odkaz do daného marketu (App Store, Android Market, App World, případně web výrobce). Následně už jen stačí zaškrtnout, zda se program nachází ve slevě (to je v seznamu reflektováno oranžovým štítkem) nebo je úplně zdarma (zelený štítek). Pokud se vám bude chtít, můžete k aplikaci vyplnit i doplňující popisek (nepovinné), a pak už jen stačí tip odeslat.

-
Přidání položky je velmi jednoduché a budeme rádi, když se s námi o zajímavé tipy podělíte

Do budoucna plánujeme do SmartMarketu přidat další užitečné funkce (RSS, filtrování podle různých kategorií) a budeme rádi, když nám do komentářů napíšete další nápady na vylepšení. Věříme, že vám SmartMarket pomůže ušetřit a získáte díky němu zajímavé aplikace do svých zařízení za výhodnějších podmínek.

Autor článku Jiří Hrma
Jiří Hrma
Zakladatel a šéfredaktor SMARTmania.cz, fanoušek moderních technologií a chytré domácnosti, cestovatel, milovník elektronické hudby a vyznavač extrémních sportů.

Kapitoly článku