Spolupráce mezi Xiaomi a Huami nekončí. Náramek Mi Band 5 dorazí ještě letos

Xiaomi Mi Band 4 3

Na začátku letošního roku se na internetu objevila nepotvrzená informace, že v červnu dorazí na trh pátá generace oblíbeného náramku Mi Band od Xiaomi. I tentokrát se o výrobu postará dceřiná společnost Huami, která to nyní potvrdila v příspěvku na čínské sociální síti Weibo. O konkrétní datum vydání se však nepodělila, omezila se pouze na konstatování, že se tak stane někdy letos. Alespoň však došlo k vyvrácení spekulací, že společnosti plánují ukončení spolupráce.

Amazfit Mi Band 5 leak

Chystají se také nové hodinky Amazfit

Nového přírůstku se dočká také řada chytrých hodinek Amazfit. Zařízení s názvem Ares se totiž objevilo přímo v oficiální aplikaci společnosti Huami. Její zástupci v návaznosti na tento únik existenci hodinek potvrdili. V aplikaci se údajně objevily nedopatřením a na trhu by se měli objevit někdy v průběhu letošního roku. Zájemci se mohou těšit na 70 sportovních režimů a design jako stvoření pro městské prostředí.

Autor článku blank
Marek Bartík
Redaktor serveru SMARTmania.cz a brněnský student. Vedle toho velký fanoušek videoher, jehož nepřestává udivovat jejich překotný vývoj. Svět kolem nás plyne takovou rychlostí, že se za ním mnohdy nestačíme otáčet, čímž se pro nás stává nepostižitelným.

Kapitoly článku