Domů » Bleskovky » Špičkové hry za hubičku: Využijte slevovou akci Gameloftu ve Windows Phone Storu

Špičkové hry za hubičku: Využijte slevovou akci Gameloftu ve Windows Phone Storu

Kvalitních her do mobilu není nikdy dost. A těch za dobrou cenu bývá obvykle ještě méně. Čas od času se ale objeví chvíle, kdy se vyplatí hodit spořivost za hlavu a pustit nějakou tu korunu. Ten okamžik právě nastal, protože Gameloft pořádá ve Windows Phone Storu slevovou akci a je rozhodně z čeho vybírat.

  

Seznam zlevněných her

Pokud se vám některá z nabízených her zamlouvá, s nákupem rozhodně neváhejte. Celá akce je časově omezená a není jisté, kdy skončí. A nezapomeňte nám pak do diskuze napsat, kterým titulem jste obohatili svůj herní arzenál.

Miroslav Havlíček

6 komentářů

  1. fuck (neregistrovaný)

    uz davno ste takyto typ clanku nenapisali pre iOS ci Android :)

  2. Wesi (neregistrovaný)

    Poslušně hlásím obohacení arználu o Batmana. Ještě mám kupón od nákupu Lumie a tak trošku nevím co si koupit dál protože mi 14týho září končí :(

  3. co bylo k hraní jsem již koupil dříve, takže dnes nic. :)

  4. Nokia Lumia 625: kupil som len toho zraloka pre deti. Ostatne hry takmer vsetky vyzaduju 1 GB RAM a tak mi ich telefon nedovoli nainstalovat.

    Brain Challenge by som pre deti tiez kupil – ale za tych 40 CZK, 2 EUR v slovenskom STORE sa mi za to nechce davat…

Napište komentář

Redakce si vyhrazuje právo mazat komentáře, které nesouvisejí s tématem diskuze, nebo jsou útočného či urážlivého charakteru (pomluvy, vulgarity, rasismus či ponižování). V případě porušení těchto pravidel chování může redakce zakázat přístup do diskuze.

Odeslané komentáře jsou strojově kontrolovány (spam, nevhodné výrazy…).